Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Kırgın Çiçekler 87. Bölüm Fragmanı – 5 Haziran Pazartesi

Kırgın Çiçekler 87. Bölüm Fragmanı – 5 Haziran Pazartesi

Yeni bölümde kızlar organ mafyasının elinden kurtulabilecek mi? Diğer taraftan Sadri Bey öldü mü? O öldükten sonra Kader ve Meral’in hayatında ne gibi değişimler yaşanacak? Kırgın Çiçekler dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandığında buradan izleyebilirsiniz. Kırgın Çiçekler dizisi 87. bölümü ile 5 Haziran Pazartesi akşamı Atv ekranlarında olacak.

Kırgın Çiçekler 86. Bölümde Neler Oldu?

Kırgın Çiçekler dizisinin son yayınlanan bölümünde Meral, zengin ailenin torununun aslında kendisi olmadığını ve arkadaşı Kader olduğunu öğrenmişti. Bu onun için büyük bir hayal kırıklığıydı ve ne yapacağını bilmiyordu. Kader de bir yandan kendisini terk etmiş olan babasından nefret ediyordu. Meral, Zehra’nın baskıları ile Kader’e bu gerçeği söylememişti. Sadri de bir yandan Meral’i nüfusuna kaydettirmek ve yurttan da almak istiyordu. Ancak Macide Meral’in nüfusa kaydedilmemesi için elinden geleni yapacaktı.

Öte yandan Serkan ve Eylül de yüzleşmişlerdi. Bu yüzleşme ilişkileri ile alakalı olarak önemli kararların alınmasına vesile olmuştu. Ayrıca Defne de annesinin izini sürüyordu. Ancak bu yaptığı hem kendisini hem de kızları tehlikeye atacaktı.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.