Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Kırgın Çiçekler Kemal Eline Ne Oldu?

Kırgın Çiçekler Kemal Eline Ne Oldu?

Kırgın Çiçekler’de Kemal sonunda cezasını buldu. Mesude’nin kızı Eylül’ü taciz eden Kemal, Kırgın Çiçekler dizisinin başından beri Eylül’e musallat oluyordu. Kemal’den kurtulmaya çalışan Eylül birkaç bölüm önce Kemal’in tuzağına düşmüş ve hapsedilmişti. Eylül’ü kaçıran Kemal ise tutuklanmıştı. Herkes Eylül’ü ararken bir ihbar sonucu bulunan Eylül hastaneye kaldırılmıştı. Eylül’ün annesi Mesude ise 2 sezondur Eylül’ün anlattıklarına inanmıyor ve Kemal’i koruyordu. Gerçeklerle yüzleşen Mesude sonunda Eylül’ü kurtarmak için harekete geçti. Kemal’e Eylül’e yaptıklarının bedelini ödetmek için onu bıçaklamıştı.

Kemal ise hastanedeydi. Ancak yatağa kelepçeliydi. Eylül bulunduktan sonra sonunun geldiğini anlayan Kemal, polisin elinden kurtulmak için bir plan kurmaya çalıştı. Elindeki baltayla kelepçeyi kesmeye çalışan Kemal, yanlışlıkla elini kopardı.

Üvey kızı Eylül yaptıkları nedeniyle 2 sezondur herkesin nefretini üstüne çeken Kemal karakterinin ettiklerinin bedelini böylece ödemesi kötülüklerin gün yüzüne çıktığının ve kimsenin kötülünün yanına kalmayacağının işareti olarak ekrana yansıdı.

NTC Medya’nın yapımını üstlendiği Kırgın Çiçekler’in yönetmenliği Serkan Binici tarafından yazılırken senaryosu ise Gül Abus Semerci ve Yelda Eroğlu tarafından kaleme alınıyor. Yetimhanede yaşayan 5 kızın mücadelesini anlatan Kırgın Çiçekler 2 sezondur büyük bir ilgiyle takip ediliyor.

Kemal karakterini ise Cansu Fırıncı canlandırıyor.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.