Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Kırgın Çiçekler Mesude’ye Ne Oldu? Öldü mü?

Kırgın Çiçekler Mesude’ye Ne Oldu? Öldü mü?

Atv ekranlarında yayınlanan Kırgın Çiçekler her pazartesi en çok izlenen yapımlardan biri olmaya devam ediyor. Her bölümde ise heyecan dolu olaylarla ekrana gelen Kırgın Çiçekler, yeni bölümde Eylül’ün annesi Mesude’nin hastaneye kaldırılmasıyla izleyenleri şaşkına uğrattı.

Kırgın Çiçekler’in 76.bölümünde Mesude evin önündeki polisleri göndererek Kemal’i eve çağırmıştı. Eylül’e binbir türlü oyun oynayan Kemal’e bir ceza vermek istiyordu. Kızını bu beladan kurtarması gerekliydi. Kemal ise oğlu Metin’i almak için Mesude’nin evine gelmişti. Evde Mesude ile kavga eden Kemal, Mesude’yi kendi tuzağı ile vurdu. Kemal’i bıçaklamak isterken yaşanan boğuşma sırasında Kemal tarafından bıçaklanan Mesude ağır yaralandı.

Eylül ise annesini affetmeyerek evden ayrılmıştı. Ancak yeni bölüm fragmanında annesini kaybedeceğini anlayan Eylül, Mesude’yi affediyor. Mesude’nin yüzüne çarşaf örtüldüğü anlarda Mesude’nin öldüğünü anladık.

Kırgın Çiçekler’de Mesude karakterini ise Derya Artemel canlandırıyor.  Daha önce Zerda, Aliye, Fikrimin İnce Gülü, Bitmeyen Şarkı gibi dizilerde yer alan Derya Artemel Dokuz Eylül Üniversitesi Tiyatro mezunu. 35 yaşında ve 1.62 boyunda.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.