Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Kırgın Çiçekler Sadullah’a Ne Oldu? Diziden Neden Ayrıldı?

Kırgın Çiçekler Sadullah’a Ne Oldu? Diziden Neden Ayrıldı?

Atv’nin uzun zamandır büyük bir ilgiyle izlenen ve her bölümünde izleyenleri gözyaşlarına boğan dizisi Kırgın Çiçekler’de bir oyuncu daha diziden ayrıldı.

Atv ekranlarında yayınlanan ve başrollerinde Özgür Çevik, İpek Karapınar, Gökçe Akyıldız, Cansu Fırıncı, Hazar Motan, Arif Diren ve Biran Damla Yılmaz gibi başarılı oyuncuların oynadığı Kırgın Çiçekler dizisinden bir oyuncu daha ayrıldı. Bu kez ayrılan oyuncu ise Ruhi Sarı oldu. Ruhi Sarı, diziden Songül karakterinin babası olan Sadullah karakterini canlandırıyordu.

Sadullah karakteri Kırgın Çiçekler dizisinde ölüyor. Bu nedenle karakteri canlandıran Ruhi Sarı da diziden ayrılıyor.

Kırgın Çiçekler dizisinde daha önce de önemli bir ayrılık yaşanmıştı. O zaman da dizideki Eylül karakterinin annesini canlandıran ve Mesude karakteri ile uzun süredir ekranlara gelen Derya Artemel, Mesude karakterinin Kırgın Çiçekler dizisinde ölmesi ile diziye veda etmişti.

Her iki karakteri de dizide hayatını kaybetmesi sonucu oldukça hüzünlü ve gözyaşları dolu anlar yaşandı. Bundan sonra Songül karakteri hem annesiz hem de babasız olarak yoluna devam etmek zorunda kalacak.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.