Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Kırgın Çiçekler’e Veda Eden İsim Kim?

Kırgın Çiçekler’e Veda Eden İsim Kim?

Uzun soluklu ve en çok izlenen dizilerden birisi olan Kırgın Çiçekler’de dün yayınlanan bölümde bir oyuncu diziye veda etti. Dizide Kemal karakterini canlandıran ve kötü bir kişi olan Cansu Fırıncı Kırgın Çiçekler’in bit önceki bölümünde öldü.

Yetimhanede kalan 5 kızın hayatını konu alan dizinin dün yayınlanan bölümü hem sevindirirken diğer yandan da hüzünlendirdi. Dizide 3 kişiyi öldüren ve üvey kızına da tecavüz eden Kemal, sonunda yaptığı kötülüklerin cezasını buldu. Can veren Kemal’in ölmesi ise Eylül’ün biraz daha rahat etmesini sağladı. Eylül’ün rahat olacağına sevinirken Cansu Akıncı gibi başarılı bir oyuncunun diziye veda etmesi ise herkesi hüzünlendirdi.

Cansu Akıncı’nın diziye veda etmesi ile ilgili cümleleri ise şu şekilde oldu: “Kırgın Çiçekler gibi başarılı ve kaliteli bir dizide oynadığım için mutluyum. Dizinin 84. bölümünde Kemal karakteri ile ekranlara veda ettim. Bu diziden çok şey öğrendim. Bir oyuncu için en zor olan şey kötü karakteri canlandırmaktır. Bunu başarmanın mutluluğu içindeyim. Bir projeyi kalite yapabilmek ekip işidir. Yapımcımız NTC Medya Mehmet Yiğit Alp başta olmak üzere tüm oyuncu ve ekip arkadaşlarıma teşekkür ederim. Gerçek hayattaki kötülerin de aynı şekilde cezasını bulmasını diliyorum.“

Dizinin gelecek bölümlerinde ise yetimhanede büyüyen bu 5 kızın başlarına ne geleceği merak konusu olmaya devam ediyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.