Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Kırgın Çiçekler’e Yeni Bir İsim Dahil Oldu!

Kırgın Çiçekler’e Yeni Bir İsim Dahil Oldu!

Uzun süreden beri ekranların sevilen dizilerinden birisi olan Kırgın Çiçekler kadrosuna sevilen bir isim daha eklendi. Ünlü oyuncu Deniz Uğur da diziye dahil oldu.

Kırgın Çiçekler 5 tane yetimhanede büyüyen genç kızın hayat öyküsünü zaman zaman güldürerek zaman zaman da ağlatarak ekrana getiriyor. Yayınlandığı sezonlar ile en çok izlenen diziler arasına giren dizi, yeni sezon için hazırlanırken kadrosunu daha da sağlamlaştırıyor. Her bölüm izleyiciye sürprizler yaşatmak isteyen dizinin bu haftaki bölümü ile diziye Deniz Uğur da dahil oldu. Diziye heyecan getirmesi beklenen bir rol ile dahil olan Deniz Uğur. “Böyle bir dizide rol almak beni mutlu etti. Diziye sürpriz bir rol ile giriyorum. Bakalım önümüzdeki bölümlerde neler olacak?” diyerek yaşadığı heyecanı belirtti. Yeni sezon için sıkı bir şekilde hazırlanan dizinin bu bölümlerinde ne olacağı ise merak konusu olmaya devam ediyor.

Yapımcılığını NTC Medya’nın üstlendiği dizinin başrollerinde ise Biran Damla Yıldız, Gökçe Akyıldız, Naz Çağla Irmak, Aleyna Solaker ve Hazan Motan gibi genç ve başarılı oyuncular yer alıyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.