Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Kırgın Çiçekler’e Yeni İsimler Dahil Oldu!

Kırgın Çiçekler’e Yeni İsimler Dahil Oldu!

NTC Medya’nın yapımcılığını üstlendiği Serkan Birinci’nin yönetmenliğini yaptığı Kırgın Çiçekler’e yeni isimler dahil oldu. Kırgın Çiçekler’in yeni bölümlerinden itibaren dahil olacak bu isimler ise Atılgan Gümüş, Esra Dermancıoğlu, Oğuz Peçe ve Elif Ceren Balıkçı.

kirgin-cicekler-dizisine-4-yeni-oyuncu-8146137

Galip Derviş, Avrupa Yakası dizilerinde yer alan Esra Dermancıoğlu, Kırgın Çiçekler’in yeni bölümünde Songül’ün babası Sadullah’ın yeni taşındığı evdeki komşusu Zehra’yı canlandıracak. Beni Böyle Sev, Papatyam dizilerinde rol alan Atılgan Gümüş ise son olarak ise Dağ 2 filminde yer almıştı. Atılgan Gümüş, 63.bölümde Zehra’nın kocası Cemil’i canlandıracak. Bez Bebek, Kayıp Prenses gibi dizilerden tanıdığımız Elif Ceren Balıkçı ise Zehra ve Cemil’in kızlarını canlandıracak.

1_d-3

Yeni bölümde babasıyla yeni bir hayat kurmaya çalışan Songül, Zehra nedeniyle büyük bir tehlikeyle karşı karşıya kalacak.

Başrollerinde İpek Karapınar, Özgür Çevik, Biran Damla Yılmaz, Aleyna Solaker,Mehmet Aykaç,Gökçe Akyıldız, Çağan Irmak, Hazar Motan, Sacide Taşaner ve Zeynep Irgat’ın yer aldığı dizi yeni eklenen isimlerle birlikte kadrosunu büyütmeye devam ediyor.

Senaryosunu Gül Abus Semerci ve Yelda Eroğlu’nun üstlendiği Kırgın Çiçekler, Türkiye’de ilk kez yetimhanede kalan kızların psikolojilerini anlatıyor. Yetimhanede yolları kesişen 5 kızın ailelerinden aldıkları darbelere rağmen birbirlerinden güç alarak yollarına devam etmelerini anlatan Kırgın Çiçekler, yeni oyuncularla birlikte sürükleyici hikayesiyle iddiasını sürdürüyor.

Kırgın Çiçekler yeni bölümleriyle pazartesi akşamları Atv’de!

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.