Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Kırık Bir Aşk Hikayesi Oyuncuları

Kırık Bir Aşk Hikayesi Oyuncuları

Fox Tv ekranlarında gelecek aylarda yayınlanmaya başlayacak olan Kırık Bir Aşk Hikayesi dizisi büyük ses getirecek gibi görünüyor. Dizinin tanıtımları her ne kadar henüz yapılmamış olsa da dizi ile ilgili çok önemli gelişmeler duyulmaya başladı.

Öncelikle dizi yine bir Kore uyarlaması. Oldukça sevilmiş bir Kore dizisinden uyarlanan Kırık Bir Aşk Hikayesi’nin konusu da bir hayli ilginç. Dizide Meryem adında fakir ama çok sevecen bir genç kızın Savcı Oktay’a aşıkken ve birlikte çok mutlular iken bir anda bir trafik kazası ile hayatlarının değişmesi anlatılıyor. Çünkü trafik kazasını Meryem üstleniyor hiçbir suçu yokken.

Kırık Bir Aşk Hikayesi dizisinin oyuncuları da belli oldu. Dizide ekranlardan tanıdığımız pek çok ünlü isim rol alıyor.

Furkan Andıç

1990 İstanbul doğumlu Furkan Andıç, ilk olarak Umutsuz Ev Kadınları dizisi ile seyircilerin bir hayli ilgisini çekti. Sonrasında Kaçak Gelinler, Kırgın Çiçekler ve Tatlı İntikam dizileri ile yıldızı bir hayli parlayan yakışıklı oyuncu oldukça seviliyor.

Ayça Ayşin Turan

1992 İstanbul doğumlu Ayça Ayşin Turan özellikle ülkemizde Miranda Kerr’e olan benzerliği ile bir hayli dikkat çekiyor. Oyuncu daha önce Altınsoylar, Karagül ve Dinle Sevgili dizilerinde oynamıştı. Aynı zamanda Özcan Deniz’in yönettiği ve Şükrü Özyıldız ile başrol oynadığı Sevimli Tehlikeli filmi sayesinde de büyük ses getirmişti.

Serenay Aktaş

1993 İstanbul doğumlu Serenay Aktaş, aslında lisanslı bir futbolcu. Ancak fiziğinin uygunluğu ile dikkat çektikten sonra çeşitli yapımlarda rol aldı. Oyuncu daha önce Kanıt, Muhteşem Yüzyıl ve İlişki Durumu Karışık dizilerinde oynadı.

Türkü Turan

1985 Muğla doğumlu Türkü Turan son yıllarda oldukça dikkat çeken kadın oyunculardan bir tanesi olmayı başardı. Acı Aşk, Annem ve Maral dizilerinin yanı sıra oyuncu Kosmos, Celal Tan ve Ailesinin Aşırı Acıklı Hikayesi ve Gişe Memuru filmleriyle de oldukça ses getirdi.

Açelya Topaloğlu

1986 İzmir doğumlu Açelya Topaloğlu ilk olarak Kaçak Gelinler dizisi ile geniş kitleler tarafından tanınmaya ve sevilmeye başladı. Son olarak oynadığı İnadına Aşk dizisiyle de oldukça başarılı bir performans ortaya koydu.

Cemal Toktaş

1983 İstanbul doğumlu Cemal Toktaş, Sıla, Doktorlar, Tövbeler Tövbesi, Böyle Bitmesin ve Yılanların Öcü dizilerinin yanı sıra özellikle Güneşi Gördüm filmindeki performansıyla bir hayli konuşuldu.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.