Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Kırlangıç Fırtınası 7. Bölüm Fragmanı – 17 Nisan Pazartesi

Kırlangıç Fırtınası 7. Bölüm Fragmanı – 17 Nisan Pazartesi

Kırlangıç fırtınası dizisinin yeni bölümünde Ülfet kendine gelir ve karşısında bir anda Cemal’i blur. Bundan böyle Ülfet ve Turaboğlu ailesi içi Cemal tam bir kabus olacak.

Öte yandan Zehra da ikinci defa ölüm ile karşı karşıya gelir. Her ne kadar Fikret Hanım yalanlarla Meryem’i oyalamak için uğraşsa da artık Meryem çatlayacak hale gelir. Üstelik Meryem artık delirmenin eşiğindedir. Dizinin yeni bölümünde Şahin ile Yusuf da Maral için karşı karşıya geliyorlar. Kardeşliğin mi yoksa aşkın mı kazanacağı merak konusu! Kudret de Fikret Hanım’ın onu sürekli aşağılamasına dayanamayıp annesine karşı çıkar. Ancak Kudret’in tehlikesi ona sinsice adım adım yaklaşır.

Kırlangıç Fırtınası 6. Bölümde Neler Oldu?

Dizinin son yayınlanan bölümünde Kudret, Ülfet’in cansız bedenini derenin üstünde yüzerken görmüştü. Fakat bu henüz onun için bir sınav bile değildi. Çünkü Kudret bugünlerini ileride çok arayacaktı.

Zehra ise çok çaresiz kaldığı için karnında bebeği ile Fikret’in kapısını çalmıştı. Fakat kurtuluşu sandığı şey Zehra için yeni büyük sınavlar olacaktı.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.