Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Kısmetse Olur’da Kim Elendi? – 20 Mayıs Cumartesi

Kısmetse Olur’da Kim Elendi? – 20 Mayıs Cumartesi

Kanal D ekranlarının ilgi ile takip edilen yarışma programı Kısmetse Olur, 20 Mayıs Cumartesi günü haftanın finali ile ekranlara geldi. Yine büyük hesaplaşmaların olduğu haftanın finalinde adaylar oylama yaparak eve veda etmesini istedikleri kişileri belirlediler.

Kısmetse Olur Haftanın Finalinde Neler Yaşandı?

Adnan ve Didem Delen arasında hiç beklenmeyen bir şey yaşandı. Geçen haftalarda yaşadıkları bir tartışmadan ötürü intikam amacı ile Adnan korumasını Aycan’a verdi. Bu atak ile Didem büyük hayal kırıklığına uğradı. İkili arasında bir kavganın da fitili ateşlendi.

İlkay ise geçen hafta Melis ile yaşadığı kavgadan ötürü onu aile ziyaretinde yalnız bıraktı. Bu durum ikilinin arasını bayağı açtı. Melis bundan sonra İlkMel” ilişkisi diye bir şeyin kalmayacağını söyledi.

Murat ise eve ilk geldiğinde Tuğçe’ye aday olmuştu fakat istediği geri dönüşü alamamıştı. Adnan ise bu konuyu gündeme getirdiğinde çok tepki çekti. Murat’a karşı ; “Sen bu mevzuyu Emre’nin korkusundan kapatıyorsun” dediğinde Emre ile Adnan tartışmaya başladılar. Emre ise tüm olanlardan rahatsız olduğunu ; “Böyle bir durum bu platformda değil de dışarıda olsaydı daha başka olurdu” sözleri ile dile getirdi.

Kısmetse Olur’da bu haftanın birincileri Farima ve İlkay oldu. Yapılan oylama sonucunda ise elenmesi yönünde en çok oyu gelinler evinden Rabia, damatlar evinden ise Şerif oldu. 20 Mayıs Cumartesi günü evden hiçbir aday elenmedi.

Kısmetse Olur Geçen Hafta Neler Yaşandı?

Kısmetse Olur’da geçen hafta yapılan haftanın finalinde elenmesi yönünde çıkan isimler Enes ve Rabia idi. Haftanın birincileri ise Melis ve Onur olmuştu. Melis’in bir oy fazla alması ile gelinler evi koruma altında kaldı. Bu durumda Kısmetse Olur evine veda eden kişi Enes olmuştu.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.