Connect with us

Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Kördüğüm Dizisi Oyuncuları

Kördüğüm

Kördüğüm Dizisi Oyuncuları

Ünü yurt dışına kadar yayılan Kördüğüm dizisinin yeni sezon başlama tarihi belli oldu: 22 Eylül! Yeni sezon öncesi 15 Eylül’de özel bölümüyle ekrana gelecek olan diziyi beklerken biraz ilk sezon ve Kördüğüm oyuncuları hakkında konuşalım dedik!

Geçen Sezon Neler Oldu?

Güçlü ve acımasız olan Ali Nejat, tek gecelik bir ilişki yaşadığı Didem’i terk etmiştir. Didem ise hamile kalmış ve bir süre oğlu Kaan’ı tek başına büyütmüştür. Hasta olduğunu ve yakında öleceğini öğrendiğinde yapacak tek seçeneği kalmıştır. Ali Nejat’ın doğum gününü basan Didem, ondan bir çocuğu olduğunu söylemiş ve kendisini öldürmüştür. Didem’in ölümüyle oğlu Kaan’a gittikçe ısınan Ali Nejat ise yeni bir hayata onunla adım atmıştır. Ali Nejat’ın ablası Feyza ise yıllar önce kaybettiği oğlu Barış’ın eksikliğini Kaan’la gidermektedir.

Tesadüf eseri iş adamı Ali Nejat’la tanışan Çocuk Doktoru Naz ise Kaan’ın doktorudur. Ali Nejat’ın yerli otomobil yapma merakı ise onu, Naz’ın eşi Umut’la karşılaştıracaktır. Ancak Kaan’ın varlığı Naz ve Ali Nejat’ı daha da yaklaştırırken, Umut’un kendisini aldattığını öğrenen Naz Umut’tan boşanır, Ali Nejat’la birlikte olmaya başlar.

Feyza’nın eski eşi Ekrem ise oğlunun ölümünün bir cinayet değil suikast olduğunu kanıtlamak için yurt dışından geri dönmüştür. Sadece kendisi dönmemiş, kardeşi Eylül’ü de beraberinde çağırmıştır. Eylül ise sıradan biri değildir. Ali Nejat’ın yarım kalan büyük aşkıdır. Barış’ın ölümüyle hem Ali Nejat’ı hem de ülkeyi terk etmiştir. Geri dönüşüyle ise Ali Nejat ile yakınlaşması bir olacaktır.

Özel bölüm öncesi küçük bir eski sezon hatırlatması yaptıysak Kördüğüm oyuncularını daha ayrıntılı tanıyalım:

Oyuncular

1.İbrahim Çelikkol – Ali Nejat Karasu

ibrahim-celikkol2

14 Şubat 1982 tarihinde doğan İbrahim Çelikkol, 34 yaşında ve 1.87 boyunda. Oyunculuğa başlamadan önce profesyonel modellik yapan oyuncu basketbol liginde de oynadı. Osman Sınav’ın çektiği Pars: Narkoterör ile oyunculuğa adım attı. Daha sonra Karadağlar, Keskin Bıçak, İffet gibi dizilerde yer aldı. Fetih 1453 filminde Ulubatlı Hasan’ı canlandırdı. Sinem Kobal ile olan uzun süreli birlikteliğiyle de anılmaktadır. Kördüğüm oyuncularına ise Ali Nejat karakteriyle dahil oldu. Ali Nejat, başarılı, duygularını ön plana koymayan, işini önemseyen bir iş adamı.

2.Belçim Bilgin – Naz Özer

1459267170_k__rd______m_13-b__l__m__1_

31 Ocak 1983 tarihinde doğan oyuncu, 33 yaşında ve 1.70 boyunda. 10 yıldır Yılmaz Erdoğan ile evli olan oyuncunun bu evlilikten bir oğlu vardır. Lise yıllarından beri amatör olarak oyunculukla ilgilenen sanatçı, ilk olarak Sıfır Kilometre isimli bir filmde oynadı. Hatırla Sevgili’de Defne karakterini canlandıran Belçim Bilgin, Aşk Tesadüfleri Sever, Gergedan Mevsimi, Kelebeğin Rüyası filmleriyle tanındı. Kördüğüm oyuncularında ise Çocuk Doktoru Naz Özer’i canlandırmakta. Kaybetmeyi, kazanmayı ve elindekiyle yetinmeyi bilen Naz’ın hayattaki en büyük amacı huzurlu olabilmek. İlk aşkı Umut’la evli ancak Umut’un yaptıkları nedeniyle Ali Nejat’la yakınlaşmakta.

3.Alican Yücesoy – Umut Özer

pecuqdforf5ignduoqjomkyn

22 Ekim 1982 tarihinde doğan oyuncu, 34 yaşında ve 1.84 boyunda. Melisa Sözen’in eski eşi olan oyuncu, geçen seneden beri Issız Adam filminin güzel başrol oyuncusu Melis Birkan’la birlikte.  Haliç Üniversitesi Tiyatro bölümünden mezun olan Alican Yücesoy, Eyvah Eyvah filmi ve Suskunlar, Serçe Sarayı dizileriyle hatırlanmakta. Kördüğüm oyuncularında Umut Özer’i canlandıran sanatçı, eşinin hayallerini gerçekleştirmek için kendi hayallerini ertelemiş bir adamı oynamakta.

4.Saadet Işıl Aksoy – Eylül Eren

_aem9275

29 Ağustos 1983 tarihinde doğan oyuncu, 33 yaşında ve 1.72 boyunda. Pamir Kıraner ile geçen yıl evlenen Saadet Işıl Aksoy, Boğaziçi Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunu. Esir Kalpler, Senden Başka, Balkan Düğünü gibi dizilerde rol alan oyuncunun ilk sinema deneyimi ise Semih Kaplanoğlu’nun Yumurta filmidir. Mert Fırat’la Başka Dilde Aşk filminde de rol alan sanatçı, Muhteşem Yüzyıl’da Prenses Victoria’yı canlandırmıştır. Kördüğüm oyuncularına Eylül Eren karakterini canlandırarak dahil olan sanatçı, Enver Eren’in kız kardeşini canlandırmaktadır. Eylül, tuttuğunu koparan, zeki bir kız ve hayatındaki tek aşkı Ali Nejat.

5. Rojda Demirer – Neslihan

hd-kordugum-161033fc

12 Ağustos 198o tarihinde doğan oyuncu, 36 yaşında ve 1.67 boyunda.  Hacettepe Üniversitesinde Tiyatro okuyan sanatçı, Geniş Aile, Elde Var Hayat, Acil Aşk Aranıyor gibi dizilerde yer aldı. Kördüğüm oyuncularına Neslihan karakterini canlandırarak dahil olan sanatçı, bir psikiyatristi  oynuyor. Oğlunu kaybeden Feyza’nın psikiyatristi olan Neslihan, Ali Nejat’a aşık ancak Umut Naz’dan boşandıktan sonra Umut’la yakınlaşıyor.

6. Tülay Günal – Feyza Karasu

icimizden-biri-kordugum_130996788377264600

9 Eylül 1970 tarihinde doğan oyuncu, 46 yaşında ve 1.62 boyunda. Ankara Üniversitesinde Tiyatro eğitimi alan oyuncu, Oyun Atölyesi’nde birçok ünlü oyunu sergiledi.  Asi, Umutsuz Ev Kadınları gibi dizilerde de yer alan sanatçı, Sis ve Gece, Küçük Günahlar gibi filmlerde de oynadı. Kördüğüm oyuncularına Feyza Karasu karakteriyle dahil olan Tülay Günal, oğlunu kaybettikten sonra psikolojik sıkıntılar yaşayan bir kadını oynamakta. Ali Nejat’ın ablası olan Feyza, son bölümde oğlunun ölümünden babasının sorumlu olduğunu öğrenince intihar etmiştir.

7.Tuğrul Çetiner – Tarık Karasu

tugrul-cetiner-fotograf

1942  yılında doğan Tuğrul Çetiner, 74 yaşında ve Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümü mezunu. Türkoloji bölümünde, Rusya’daki üniversitelerde okutmanlık yapan oyuncu, Sağır Oda, Bıçak Sırtı, Ben Onu Çok Sevdim gibi dizilerde de yer aldı. Kördüğüm oyuncularına Tarık Karasu karakteriyle dahil olan sanatçı, Ali Nejat ve Feyza’nın babasını canlandırmakta. Yıllar önce Feyza’nın eşi Enver’i öldürtmeye çalışırken yanlışlıkla torunu Barış’ı öldürmüş, kızının ciddi psikolojik sorunlar yaşamasına neden olmuştur.

8. Teoman Kumbaracıbaşı – Murat Seyhanlı

teo2

18 Ekim 1971 45 yaşında ve 1.87 boyunda. Kendisi gibi oyuncu olan Aslı Tandoğan ile uzun süreli bir beraberlik yaşayan oyuncu birkaç yıl önce bu birlikteliği sonlandırmıştır. Oyuncunun ilk evliliğinden Deniz isimli bir oğlu vardır. Arjantin kökenli olan sanatçı, Yazı Tura, Eyvah Eyvah gibi filmlerde, Aşka Sürgün, Güneşin Kızları gibi dizilerde oynadı. Kördüğüm oyuncularında ise Ali Nejat’ın eski ortağı Murat’ı canlandırıyor. Yıllar önce Didem’e aşık olan Murat, duygularını belli etmeyen bir karaktere sahip. Didem’e yaptıkları nedeniyle Ali Nejat’tan intikam almaya çalışıyor.

9. Mehmet Aslantuğ – Enver Eren

00

25 Eylül 1961 tarihinde doğan oyuncu, 55 yaşında ve 1.77 boyunda. Arzum Onan’la evli olan sanatçının Can isimli de bir oğlu var. Bir İstanbul Masalı, Hanımın Çiftliği, Canım Babam gibi dizilerde yer alan Mehmet Aslantuğ, Kördüğüm oyuncularında Enver Eren rolünü canlandırmakta. Yıllar önce Tarık Karasu’nun tuzağıyla ülkeyi terk etmek zorunda kalan Enver, Feyza’yı ve oğlunun ölümünü hiç unutmamış. Yıllar sonra Türkiye’ye geldiğinde ise oğlunun katilini bulmak ve Feyza’yı tekrar geri kazanmak için uğraş vermekte.

10. Aybars Kartal Özson – Kaan

aybars1

18 Mayıs 2008 tarihinde doğan Aybars Kartal Özson, henüz 3 yaşındayken yeteneği keşfedilmiş oyunculardan. Burgaristan göçmeni olan çocuk oyuncu, 2011’den beri önemli dizilerde yer alıyor. Bir Çocuk Sevdim, Muhteşem Yüzyıl, Aramızda Kalsın ve Sen Benimsin dizilerinde yer aldıktan sonra, şimdide Kördüğüm oyuncularında Kaan rolüyle yer alıyor. Akıllı ve çok hassas bir çocuk olan Kaan Ali Nejat ve Didem’in oğlu. Annesi hariç hiçbir akrabasını tanımıyor. Doktoru Naz’ı ise annesi kadar çok seviyor.

Bu sezon ayrılan ve yeni dahil olan oyuncularla konunun nasıl bir gidişat alacağını merak ettiğimiz Kördüğüm, önce 15 Eylül’de özel bölümüyle daha sonra ise 22 Eylül’de yeni sezon bölümüyle Fox TV’nin en çok izlenen dizisi olmaya hazırlanıyor.

Kördüğüm’ü hala izlemediyseniz 15 Eylül özel bölümünü sakın kaçırmayın diyerek fragmanı buraya bırakıyoruz:

 

 

 

 

 

 

 

 

"güzeldim de galiba bunu nasıl söylesem: eline sağlık Tanrım Leyla çok güzel olmuş Tanrım eline sağlık dünya da çok güzel olmuş keşke biraz ölmesem."

Yorum İçin Tıklayın!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kördüğüm

To Top