Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Koronavirüs İyiye Gitsin Diye Kazara Kendini Yakmıştı! Çılgın Oyuncu Gonca Vuslateri Son Durumunu Paylaştı

21.04.2021
Koronavirüs İyiye Gitsin Diye Kazara Kendini Yakmıştı! Çılgın Oyuncu Gonca Vuslateri Son Durumunu Paylaştı

Ünlü oyuncu Gonca Vuslateri, koronavirüse yakalandığı yetmiyormuş gibi bir de kendini yakmıştı. Hemen hastaneye kaldırılan oyuncu, bugün çay keyfi bile yaptı!

Gonca Vuslateri

Sadece ülkenin değil tüm dünyanın Covid-19 vaka rekorunu kırdığımız günler yaşıyoruz. Özellikle Türkiye’nin en kalabalık şehri olan İstanbul’da vaka sayısı dehşet verici şekilde arttı. Bu riskten payını alanlardan biri de dizi ve film setlerinde çalışanlar oldu. Setlerden art arda gelen vaka haberlerinin ardından, ünlü oyuncu Gonca Vuslateri’nden de kötü haber geldi. 18 Nisan’da test sonucunun pozitif çıktığını duyuran oyuncu, hastalığı “Ağrıdan ağlamak iyi geliyor” diyecek kadar ağır geçiriyordu!

Gonca Vuslateri, aylardır dikkat etmesine rağmen ilk hatasında virüsü kapmış maalesef. “Zaten dikkatliyiz” sözüne inanarak kalabalığa karışan ünlü oyuncu, ağrıdan ağlayacak seviyeye gelmiş! Yine de, yavaş yavaş toparlanıyor gibi görünüyordu. Ta ki kazara kendini yakana kadar!

“Çığlıklarımla İstanbul’u ayağa kaldırdım”

Gonca Vuslateri

Burnunu açmak için kekik yağlı su kaynatan ünlü oyuncu, tencereyi kazara belinden aşağı boşaltmış! Sonucu da çığlıklarıyla İstanbul’u ayağa kaldırmak olmuş.

Gonca Vuslateri, tam da kendisinden beklendiği gibi, üst üste yaşadığı felaketleri bile şiirsel bir biçimde duyurmayı ihmal etmedi: “Ben kıyamete hasret kalmışım sanırım. Nostradamus ‘un kehanetlerine tekrar bakmalıyım. Şöyle bir yazı arıyorum orada ‘Ha bu arada Gonca’ya da şunlar olacak!‘” Neyse ki, tüm hastalıkları daha iyiye gidiyor.

Çay Keyfi Bile Yaptı

Gonca Vuslateri

Ünlü oyuncu, sağlık çalışanlarının olağanüstü özverisine teşekkür etti ve kısa sürede iyileşeceğini duyurdu. “Kaynayan suyu kaba boşaltıp kabı yatağa koyarsan ve yanına oturursan çok kolay yanıyor insan bu olay bana bunu öğretti.. Neyse ben yanmasam .. sen yanmasan.. nasıl çıkar insan Covid’den aydınlığa .. 🤷🏻‍♀️🙃” sözleriyle de kendisiyle bir güzel dalga geçti!

Umarız, sıradaki operasyon iyi geçer. Geçmiş olsun Gonca Vuslateri!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.