Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Kurtlar Vadisi Pusu Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

23.12.2016
Kurtlar Vadisi Pusu Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Üstü üste yaşanan olaylar sonrası Kurtlar Vadisi Pusu yeni sezon ne zaman başlayacak sorusunu herkes merak eder oldu. Özellikle mezar taşı sahnesi ve 15 Temmuz’da yaşadığımız olaylar sonrası Kurtlar Vadisi Darbe domain’ini alan Kurtlar Vadisi’nin başlayıp başlamayacağı herkesin kafasını karıştırdı.

Pana Film’in yapımcılığını üstlendiği Kurtlar Vadisi Pusu ise yeni sezonda 360 TV’de eski sezon bölümlerini yayınlamaya başlayarak sevenlerine az da olsa umut verdi. Mezarlık sahnesi ve aldıkları domain’e yeni sezon başından kamuoyuna yaptıkları açıklamalarla açıklık getirmeye çalışan Kurtlar Vadisi Pusu yeni sezonunun 360 TV’de devam edeceği ise konuşulmaya başladı.

Kurtlar Vadisi Pusu Bitti mi?

Kurtlar Vadisi Pusu bitti mi? sorularına ise yine 360 TV’de yayınlanan Aklınızda Kalmasın programında açıklık getiren Pana Film hakkındaki iddialara da bu şekilde cevap verdi.

Pana Film’in yaptığı basın açıklamasıyla özellikle mezarlık sahnesindeki görüntünün 159.bölümde çekim yapılan mezarlıkla ilgili olmadığını açıklandı. Kurtlar Vadisi Pusu ekibi, 13 yıldır yayında olduklarını ve toplumsal süreçlerden esinlenerek hazırlandıklarını açıkladı.

15 Temmuz’da yaşanan darbe sonrası yapılan suçlamaları ise şu şekilde açıkladı. 15 Temmuz darbe girişimine kadar olan süreçte yaşanan diğer darbe girişimlerini anlatmak için bir proje gerçekleştirdiklerini ve bu kapsamda içinde “Kurtlar Vadisi Suriye” ve “Kurtlar Vadisi Terör” domainlerinin de bulunduğu 208 domain gibi “Kurtlar Vadisi Darbe” domaini de aldıklarını açıkladı.

Kurtlar Vadisi Pusu Hangi Kanalda Yayınlanacak?

10 Ekimden itibaren 360 Tv’de eski bölümleriyle ekrana gelen Kurtlar Vadisi Pusu’nun yeni sezonunun ise Ocak 2017’den itibaren yine 360 Tv’de yayınlanmaya başlayacağı konuşuluyor.

Kurtlar Vadisi’nden Bir Film Geliyor

Kurtlar Vadisi Darbe ise kamuoyunun yoğun ilgisi nedeniyle film olarak yine Pana Film tarafından çekilecek. Pana Film’in bu konuda yaptığı duyuru ise şu şekilde:

Kurtlar Vadisi Pusu Yeni Sezon Başlayacak mı?

Yine Aklınızda Kalmasın programının sunucusu Tayyar Işıksaçan’ın yaptığı “Sürprizlere hazırlıklı olun” açıklamasıyla Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölümlerinin 360 TV’de yayınlanabileceği sürprizi verildi. Kurtlar Vadisi’ni ilk bölümlerinden beri izleyenleri ve yeni bölümleri sabırla bekleyenleri sevindirecek bu haberle birlikte Kurtlar Vadisi Pusu’nun 301.bölümünden itibaren Ocak 2017’de başlayacağı heyecanı herkesi sardı.

Kurtlar Vadisi Pusu Yayınlanma Tarihi Ne Zaman?

Ancak şimdilik Kurtlar Vadisi’nin yapımcısı Pana Film’den açıklanan kesin bir bilgi yok. Pana Film’in 2016-2017 yılları arasında yeni sezonunun yayında olmayacağının açıklanmasıyla Kurtlar Vadisi Pusu’nun dizi çalışmalarına ara verilmişti. Yeni sezon için hazırlıkların başladığı ve cast çalışmalarının olduğu yeni dönemde ise Kurtlar Vadisi Pusu’nun 2017 yılı başında başlayacağı düşünülüyor.

Kurtlar Vadisi Pusu yeni sezonunun ne zaman başlayacağını ve yayınlanma tarihini Pana Film’den kesin bir açıklama geldiğinde paylaşacağız.

Gelişmeler için takipte kalın!

 

 

 

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.