Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Lalin Gizemi Devam Ediyor! Sinem Kobal Ailece Çıktıkları Tatilden Çok Özel Fotoğraflar Paylaştı

28.04.2021
Lalin Gizemi Devam Ediyor! Sinem Kobal Ailece Çıktıkları Tatilden Çok Özel Fotoğraflar Paylaştı

Ünlü oyuncu Sinem Kobal, eşi Kenan İmirzalıoğlu ve kızı Lalin’le çıktığı tatilden fotoğraflar paylaşmaya devam ediyor. Son pozları sosyal medyayı yine yaktı geçti!

Sinem Kobal

Ünlü oyuncu Sinem Kobal, henüz 14 yaşındayken sevilen dizi “Dadı” ile hayatımıza girdi. Rol arkadaşları ve diğer yaşıtları gibi silinip gideceğini düşündük. Ama o sürekli başrollerde oynamaya başladı ve sektörün önemli isimleri arasına girdi. Ne yazık ki, bütün ülkenin gözü önünde büyümenin verdiği dezavantajları da yaşadı. Hem de fazlasıyla! Yaşadığı aşklar ve ihanetlerden tutun da fiziğine kadar her şeyi eleştirildi.

Kenan İmirzalıoğlu Sinem Kobal

Yine de, zorlu ergenlik sürecinin ve kameralar önünde yaşanan aşklarının hasarı tamir etmeyi başardı. En sonunda da hayatının aşkıyla karşılaştı! Star oyuncu Kenan İmirzalıoğlu’yla yaşadığı aşk 2015’in magazin gündeminin en önemli olaylarından biriydi. Neyse ki, çiftin birbirine olan büyük aşkı, özeni ve samimiyeti bu ilişkinin malzeme edilmesini engelledi.

Aylarca Görmemizi Engellediler

Mutlu çift, geçtiğimiz ekim ayında da kızları Lalin’e kavuştu. Lalin’i geçen aya kadar gözlerden uzak tutmaya özen gösterdiler. Ama nihayet Lalin’i gördük! Dünyalar tatlısı Lalin, önce tıpatıp benzediği annesinin Instagram hesabında bize gülümsedi.

Kenan İmirzalıoğlu Sinem Kobal

Sonra da, ailece çıktıkları gezintilerden ve tatilden yeni yeni Lalin fotoğrafları geldi. Ama Sinem Kobal artık kızını değil kendisini paylaşıyor!

Instagram’ı Yaktı Geçti

Sinem Kobal

Sinem Kobal, eşi Kenan İmirzalıoğlu’nun da her fırsatta vurguladığı gibi, muhteşem bir anne oldu. Lalin’in üzerine titrediğinden şüphemiz yoktu zaten! Ama doğumdan sonra verdiği pozlarla gördük ki, bu süreçte kendisini de hiç salmamış.

Son olarak, çıktıkları güzel tatilden paylaştığı fotoğraf daha yarım saat dolmadan 50 bin beğeniye dayandı. Nasıl beğenilmesin ki?

İyi tatiller!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.