Connect with us

Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Lise Devriyesi’nden İlk Tanıtım!

Haber

Lise Devriyesi’nden İlk Tanıtım!

TRT 1’de yepyeni bir dizi başlıyor. Bahar döneminde başlayacak olan Lise Devriyesi şimdiden bahar havası estirmeye başladı. TRT 1, bahar aylarında ekrana gelecek yeni dizisi için şimdiden çalışmalara başladı.

Senaryosu tamamlanan ve çekimlerine henüz başlanan Lise Devriyesi gençlik-polisiye dizisi olarak ekrana gelecek. Bir grup lise öğrencisi ve polisin hayatını olan Lise Devriyesi aksiyon ve romantik komediyi bir arada sunacak. Gençlerin hayallerini, heyecanlarını anlatırken polislerin hayatını da konu alacak olan Lise Devriyesi ebeveyn-çocuk ilişkilerini de ekrana yansıtacak.

Ozan Dolunay, Bahar Şahin, İsmail Ege Şaşmaz, Asena Tuğal ve Doğan Akdoğan gibi genç oyuncular dizinin kadrosunda önemli roller üstlenirken Ebru Akel, Yusuf Gökhan Atalay, Gamze Süner Atay ve Mehmet Çevik gibi usta oyuncular da dizide karşımıza çıkacak.

ARC Film’in yapımcılığını üstlendiği Lise Devriyesi’nin yönetmenliğini ise  Yahya Samancı üstlenecek.

Komiser Yardımcısı Yiğit Doğrusöz’ün yeni bir görev teklifi almasıyla hayatı değişir. Yiğit görevi nedeniyle liseye sızar,  uzun süredir yakalayamadıkları mafya babası Çetin Soyer’e oğlu Fırat aracılığıyla ulaşmaya çalışır. Ancak Yiğit’in bu görevi aynı liseye giden Işıl’ın sürekli ayağına dolaşmasıyla gittikçe zorlaşır. Işıl, Yiğit henüz bilmese de amiri Necdet Yılmaz’ın kızıdır.

Devamı için tıklayınız..
Bize göre bunlar da ilginizi çekebilir!

"güzeldim de galiba bunu nasıl söylesem: eline sağlık Tanrım Leyla çok güzel olmuş Tanrım eline sağlık dünya da çok güzel olmuş keşke biraz ölmesem."

Yorum İçin Tıklayın!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haber

Genel

Hello World

Editör: 21 Şubat 2018

Recipes on betting

Recipes for sports staking

Editör: 7 Şubat 2018

Greetings

Hello!

Editör: 7 Şubat 2018

Criar Blog

Isento esse, seus site fazer. Falhar.

Editör: 5 Şubat 2018

blog

Make Funds Quickly, Is It Attainable

Editör: 24 Ocak 2018

! Без рубрики

Welcome world

Editör: 17 Ocak 2018
To Top