Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Maraşlı’nın Celal’i Burak Deniz’den Kötülük İsyanı: “Durmadan, son hızla zulme devam!”

06.05.2021
Maraşlı’nın Celal’i Burak Deniz’den Kötülük İsyanı: “Durmadan, son hızla  zulme devam!”

Sevilen dizi “Maraşlı”nın yıldızı Burak Deniz, Instagram’daki eğlenceli paylaşımlarına isyan arası verdi. Aslan parkı haberi, hayvanlar konusundaki duyarlılığıyla bilinen oyuncuyu çıldırttı!

Burak Deniz

Burak Deniz, sessiz sedasız ilerlediği oyunculuk kariyerinde nihayet zirveye çıktı. Hevesli bir oyuncu adayıyken 10 yıl önce çekilen “Kolej Günlüğü” dizisinde rol kapmayı başardı. O günden beri de hep üzerine koyarak gitti. 2015’in star fabrikası dizisi “Tatlı Küçük Yalancılar”, tüm kadroya olduğu gibi ona da güzel kapılar açtı. Artık ünlü oyuncuyu, yan rolde de olsa, yılın en iddialı yapımlarında izliyorduk. Hazal Kaya’yla başrolü paylaştığı ve 2017-2019 arası devam eden “Bizim Hikaye” ise onu ekranın önemli isimlerinden birine dönüştürdü. Bu yıl başlayan “Maraşlı” ise onun yıldızlığını ilan ettiği proje oldu.

Disney Atılımı Yaptı!

Burak Deniz Can Yaman

Öte yandan, ufak ufak yurt dışı atılımı da yapmaya başladı. Ünlü yönetmen Ferzan Özpetek’in en sevilen filmi “Cahil Periler”, Disney için 8 bölümlük bir mini dizi olarak çekilecek. Kadro için önce Can Yaman düşünülse de, rolü kapan isim Burak Deniz oldu! Asaf adındaki bir fotoğrafçıyı canlandıran Burak Deniz, senaryoyu İstanbul’a yönlendiren kişi olacak. Önümüzdeki ay İtalya’nın yolunu tutan Burak Deniz, projeyle ilgili fotoğraflar paylaşıp duruyor. Ama bu kez öyle bir şok yaşadı ki, İtalya paylaşımlarına isyan arası verdi!

“Daha kötü olalım”

Burak Deniz, özel hayatı ve kişiliğini pek bilmediğimiz biri. Gözden uzak yaşamaya özen gösteren oyuncunun sadece sevgililerini tanıyoruz, o kadar! Son paylaşımıyla anladık ki, hayvan hakları konusunda da çok duyarlıymış.

Burak Deniz story

Ünlü oyuncu, bu devirde aslan parkı açılmasını ve bir haber bülteninde müjde gibi anlatılmasını içine sindirememiş. “Durmadan, son hızla zulme devam. Hiç eşik atlamayalım, hep kötü, daha kötü olalım. Elimizden ne geliyorsa ama, tamam mı?” diyen oyuncu öfkelenmekte son derece haklı!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.