Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Masumlar Apartmanı Seti Yine Çok Eğlenceli! Farah Zeynep Abdullah Rol Arkadaşı Ezgi Mola’nın “Kurbanı” Oldu

12.04.2021
Masumlar Apartmanı Seti Yine Çok Eğlenceli! Farah Zeynep Abdullah Rol Arkadaşı Ezgi Mola’nın “Kurbanı” Oldu

Sevilen dizi “Masumlar Apartmanı” setinde yine şenlik var. Dizinin İnci’si Farah Zeynep Abdullah, yemek aşkı yüzünden rol arkadaşlarının alay konusu oldu!

Masumlar Apartmanı oyuncuları

TRT 1’in rating şampiyonu dizisi “Masumlar Apartmanı”, ekrandaki psikoloji temalı dizi furyasının en sevilen işlerinden biri oldu. Sevgi görmeyen ve travmalarla büyüyen kardeşlerin öyküsünü anlatan dizi, ailenin ve çocukluğun önemine bir kez daha dikkat çekti. Her biri çeşit çeşit psikolojik rahatsızlıklara sahip olan kardeşler de bize sıra dışı bir senaryo ve olağanüstü oyunculuklar izleme imkanı sağladı!

Farah Zeynep Abdullah

Ezgi Mola, Merve Dizdar ve Birkan Sokullu, karakterlerinin yaşadığı rahatsızlıkları en ufak detayına kadar yansıtıyor. İzleyiciyi güzellikle değil yetenekle ekrana bağlamanın önemli olduğunu gösteriyorlar! Dizinin ana karakterleri içinde “normal” olan tek kişiyi ise Farah Zeynep Abdullah oynuyor. Genelde kaliteli filmlerde izlemeye alıştığımız Farah Zeynep Abdullah, iyi ki bu diziyi kabul etmiş! İnci hem izleyiciye nefes alacak bir alan sağlıyor hem de Farah Zeynep Abdullah’ın oyunculuk gücünü gösteriyor. Adım adım delirmenin ve çaresizliğin ne olduğunu İnci’de görüyoruz!

Yemek Sayesinde Diziye Seçildi

Farah Zeynep Abdullah

Öte yandan, Farah Zeynep Abdullah’ın diziye seçilmesi de ilginç. Ünlü oyuncu, diğer projeleriyle çakıştığı için diziyi en başta reddetmek zorunda kalmış. Ama pandemi, hepimizin hayatında olduğu gibi, her şeyi değiştirmiş! Projeleri ertelenen ve İngiltere’ye de dönemeyen oyuncu, bir gün çalışmak için Bebek Otel’e gitmiş.

Farah Zeynep Abdullah

Orada “Masumlar Apartmanı”nın yapımcısı Onur Güvenatam’la karşılaşmış. Yemek söylemek isteyen ünlü oyuncuya, “Biz de yemek söyledik, gelsene” diye çağıran yapımcı hemen işi bağlamış: “Bu bir tesadüf olamaz, İnci senin kaderin!” Senaryonun yenilenen halini okuyan Farah Zeynep Abdullah, diziyi çok beğenmiş ve bir ay son kendini sette bulmuş!

Oburluğa Tam Gaz Devam

Farah Zeynep Abdullah

Yemek sayesinde diziye seçilen Farah Zeynep Abdullah’ın iştahı sette de çok açık! Ünlü oyuncu, dizi başladığı dönemde kiloları yüzünden eleştirilmiş ve nedense ekrana yakıştırılmamıştı. Kilo vermeye başlayınca bu kez de zayıfladığı için eleştirilmişti! O da bu anlamsız eleştirilere çok güzel bir cevap vermişti.

Kilosu konusunda söylenenlere aldırmayan ünlü oyuncu, sette de sürekli yemek yemeye devam ediyor. Pazar günü her yer kapalıyken kocaman bir patlamış mısır bulmayı bile başarmış!

Farah Zeynep Abdullah, kendisiyle dalga geçen Esra Ruşan’a “Kokusunu çok uzaklardan alırım ve onu yerim” diyerek karşılık verdi. Ama “ağa oturuşu” ile dalga geçen Ezgi Mola’ya karşı söyleyecek sözü yoktu!

Görülen o ki, dizide giderek artan dram ve gerilim dozuna rağmen, sette her şey yolunda! Ekip sürekli komik videolar paylaşıyor ve birbirlerini çok sevdiklerini söylüyor. Umarız, her zaman böyle huzurlu ve mutlu bir şekilde çekimlere devam ederler!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.