Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Meğer Basın Sayesinde Olmuş! Pınar Altuğ ve Yağmur Atacan’ın İlişkisinin Başlangıç Öyküsüne Çok Şaşıracaksınız

01.05.2021
Meğer Basın Sayesinde Olmuş! Pınar Altuğ ve Yağmur Atacan’ın İlişkisinin Başlangıç Öyküsüne Çok Şaşıracaksınız

Ünlü sunucu ve oyuncu Pınar Altuğ, tüm eleştirilere rağmen eşi Yağmur Atacan’la mutlu bir evlilik sürdürüyor. Başlangıç hikayeleriyse “Yok artık” dedirtiyor!

Pınar Altuğ

Pınar Altuğ, 1990’lı yıllardan beri sektörde var olmayı başaran bir isim. Onu geniş kitlelerin tanıması ise 1994 yılının Türkiye Güzeli seçilmesiyle oldu. Pınar Altuğ’un dediğine göre o günlerde güzellik yarışmaları çok daha önemliydi, seçildikten sonra sizi sokakta tanımayan kalmazdı! Mankenlikle başlayan şöhret macerasına daha sonra sunuculuk ve oyunculuk da eklendi. 2002 yılında TGRT’de iddiasız bir aile dizisi olarak başlayan “Çocuklar Duymasın”, onu ülkenin en tanınmış isimlerinden biri haline getirdi, dizinin 17 yıllık ekran macerası da oyunculuk ödülleri!

Pınar Altuğ

Ama o gerçek mutluluğu bambaşka bir yerde buldu. Özel hayatındaki çalkantılar nedeniyle tüm Türkiye üzerine geldiği için dayanamayan Pınar Altuğ, “Çocuklar Duymasın”dan ayrılma kararı aldı. Sonra da yoluna başka dizilerde devam etti. 2006 yılında başlayan “İlk Aşkım” dizisi ona hayatının aşkını getirdi!

Önce Magazin Yakıştırdı

Pınar Altuğ, hayatının aşkı ve 13 yıllık eşi Yağmur Atacan’la “İlk Aşkım” setinde tanıştı. En başta sevgilileri olduğu için birbirinden uzak duran ikili, kötü giden ilişkilerini bitirdi. Hatta Yağmur Atacan’ın anlattıklarına göre birbirleriyle hep bu ilişkilerini konuşuyorlardı! Sonrasında da aralarında bir elektriklenme yaşanan ikili, önce magazin basını tarafından yakıştırıldı. Şimdi aralarında 8 yaş fark olduğu için yerden yere vurulan çift, o dönemde yakıştırılıyordu yani!

Her neyse, basından da gazı alan ikili yavaş yavaş birbirlerine açılmaya başlamış. İlk ciddi hamle ise Yağmur Atacan’dan gelmiş. Pınar Altuğ, ilişkilerinin garip başlangıcını şöyle anlatıyor: “Yağmur bir gün soyunma dank diye daldı ve dudaklarıma yapıştı. Ben tabi salaklaştım. 13,5 yıl oldu hala öpüyor işte!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.