Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Meryem Dizisinin Meryem’i Kim Oldu?

07.02.2017
Meryem Dizisinin Meryem’i Kim Oldu?

TMC Film’in yapımını üstlendiği “Meryem” dizisi çok yakında başlayacak. Furkan Andiç’in diziye dahil olduğunu ise yakın zamanda açıklamıştık.

Furkan Andiç’in Yeni Dizisi Belli Oldu!

Furkan Andiç’e eşlik edecek isim ise sonunda belli oldu. İçerisinde Hazal Kaya’nın da olduğu onlarca genç yıldız arasında seçim yapan yapım şirketi sonunda iyi kalpli Meryem Akça’yı kimin canlandıracağına karar verdi.  Karagül dizisindeki Ada karakteriyle ünlenen son olarak ise Altınsoylar dizisinde yer alan Ayça Ayçin Turan diziye de ismini veren Meryem karakterine hayat verecek.

Çarpıcı ve dramatik hikayesiyle izleyenleri büyüleyecek olan Meryem’in senaryosunu ise Emre Özdür ve Başar Başarır kaleme alacak. Çekimleri önümüzdeki günlerde başlayacak olan Meryem’in yönetmeni ise Mustafa Şevki Doğan olacak.

28 yaşında, otoyol gişelerinde çalışan Meryem, çok sevilen ve merhametli bir kız. Hamur işlerine de eli yatkın olan Meryem, babasının fırınında da çalışıp iş dışında babasına yardım eder. Kalbini ise Savcı Oktay’a kaptırır. Uğruna fedakarlık yaptığı sevgilisiyle evlilik planları yaparken onun yaptığı trafik kazasını üstlenerek tüm dünyasını tepetaklak eder. Adı bir anda katile çıkan Meryem büyük belaların içerisine girer.

24 yaşında ve 1.67 boyunda olan Ayça Ayşin Turan, Sevimli Tehlikeli isimli filmde de Şükrü Özyıldız ile birlikte başrol oynamıştı.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.