Connect with us

Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Meryem Üzerli Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’a Dahil Oluyor!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz

Meryem Üzerli Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’a Dahil Oluyor!

Meryem Üzerli Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’a Dahil Oluyor!

Atv’nin en çok izlenen yapımlarından olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın kadrosuna Muhteşem Yüzyıl, Gecenin Kraliçesi gibi dizilerle tanıdığımız Meryem Üzerli dahil oluyor.

Oktay Kaynarca, Deniz Çakır ve Sanem Çelik’in başrollerinde yer aldığı salı akşamlarının en çok izlenen dizilerinden Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’a Meryem Üzerli’nin dahil olacağı uzun bir süredir konuşulanlar arasındaydı. Ancak ünlü oyuncunun kadroda yer alacağı kesinleşmemişti. Nihayet yapım firması dün Meryem Üzerli ile sözleşmesini gerçekleştirdi.

Meryem Üzerli Ünal Kaplan’ın uzun zamandır söz ettiği Suzi karakterini canlandıracak. Bir görevi tamamlamak üzere Türkiye’ye gelen Suzi ayağını atar atmaz geldiği Türkiye’de çok canlar yakacak. Yeni bölümde Meryem’in çağrısıyla eve dönen Hızır ise eve yeni bir Çakırbeyli’nin daha katılacağını öğrenecektir. Masa ise kaosun son bulması için yeniden toplanır. Hızır toplantıyı bu üzerilerine oynanan oyunu bozmak, haini ortaya çıkarmak için düzenlemiştir. Hainin kim olduğu bellidir ve eller onun ölümü için kalkacaktır.

Suzi karakterini canlandıracak olan Meryem Üzerli’yi yakında Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da izlemeye başlayacağız!

 

"güzeldim de galiba bunu nasıl söylesem: eline sağlık Tanrım Leyla çok güzel olmuş Tanrım eline sağlık dünya da çok güzel olmuş keşke biraz ölmesem."

Yorum İçin Tıklayın!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz

To Top