Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Müge Anlı Duysa Kalp Krizi Geçirir! Nurgül Yeşilçay’ın Anne ve Babasının Aşk İçin Yaptıklarına İnanamayacaksınız

19.04.2021
Müge Anlı Duysa Kalp Krizi Geçirir! Nurgül Yeşilçay’ın Anne ve Babasının Aşk İçin Yaptıklarına İnanamayacaksınız

Ünlü oyuncu Nurgül Yeşilçay’ın ailesinin yaşadığı aşk, gündüz kuşağı programlarındaki olayları aratmıyor. İşte ünlü oyuncunun şaşırtan aile hikayesi…

Nurgül Yeşilçay

Nurgül Yeşilçay, 22 yıl önce Türkan Şoray ve Şener Şen’in kızını oynadığı “İkinci Bahar” dizisiyle sektöre girdi. Arkadaşı vasıtasıyla seçmelerden haberdar olmuş ve çok zorlu bir süreçten sonra diziye seçilmişti. Ne bir tanıdığı vardı ne de okulunu bitirmişti. Ama bir yandan Eskişehir’de okulunu bitirmeye çalışırken, bir yandan da diziye yetişmesi herkesin takdirini kazanmıştı. Sette en çok konuşulan şeylerden biri onun geleceğin yıldızlarından biri olacağıydı. Öyle de oldu! Her yönetmenin aradığı, rolden role kolaylıkla giren ve samimi bir oyuncuya dönüştü.

Nurgül Yeşilçay

Bu noktaya kendi emeğiyle geldiği için de oyunculuktan önceki hikayesine ya da ailesine dair pek bir şey bilinmiyor. Çılgın biri olan Nurgül Yeşilçay’ın öğrencilik zamanındaki serserilikleri hala dilden dile dolaşıyor. Ama ailesinin yaşadığı hayrete düşüren aşk hikayesinin detayları büyük ölçüde gizli kaldı.

Çocuklarını Geride Bırakmışlar

Nurgül Yeşilçay

Nurgül Yeşilçay’ın anne ve babası sınıf öğretmenliği yapıyormuş. Bolu’daki görev yerlerinde tanışan ikili, birbirine sırılsıklam aşık olmuş. Ama büyük bir sorun varmış, ikisi de evli ve çocukluymuş! Gönül ferman dinlemeyince birlikte kaçmaya karar vermişler. İkisi de birer çocuklarını yanlarına alıp evi terk etmiş ve İzmir’e yerleşmişler. Düşünsenize, özellikle bırakıp gidilen çocuk ve geride kalan eşler için ne kadar büyük bir travma!

Nurgül Yeşilçay

Ünlü oyuncunun anne ve babası, geride bıraktıkları çocuklarını bir daha hiç görememiş. Babasının eski eşi de intihar etmiş! Daha sonra Nurgül Yeşilçay ve kardeşi doğsa da, ailenin geri kalanıyla araları düzelmemiş. Ünlü oyuncunun anne ve babası yıllar önce ölse de, hala hiçbir akrabalarıyla görüşmüyorlarmış. Gerçekten de Müge Anlı’nın ve Esra Erol’un konu aldığı olaylara taş çıkartan cinsten!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.