Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Muhteşem Yüzyıl Kösem 18.Bölüm Fragmanı – 4 Nisan Salı

Muhteşem Yüzyıl Kösem 18.Bölüm Fragmanı – 4 Nisan Salı

Geçmişimize heyecanlı bir hikaye ile ışık tutan Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinin 18. bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde izleyicileri yeniden oldukça heyecanlı dakikalar bekliyor!

Yeni bölümde Sultan Murad annesi ile yüzleşecek. Kösem Sultan ise sebep olduğu sıkıntıların bedellerini ödemek üzere hazırlanıyor.

Muhteşem Yüzyıl Kösem’in yeni bölümü gerçekten de nefesleri kesecek. Bir yanda Kösem Sultan saraya doğru giden ahali ile karşı karşıya kalıyor, bir diğer yanda da ortalardan kaybolmuş olan Sultan Murad geri geliyor.

Yeni yasaklar başlıyor!

Bayezid ise Kasım’a oldukça büyük bir oyun hazırlığı içinde. Fakat Şehzade Kasım, bunları Sultan Murad’a aktarıyor. Sultan Murad da Bayezid’i çok ağır bir cezaya mahkum ediyor. Yeni bölümde Kösem Sultan ise Gülbahar Sultan’ın mezarını açtırıp divanı gizli bir şekilde topluyor. Sultan Murad, bunlardan haberdar olduğu için divana büyük bir baskı yapıyor. İşte bu noktada Kösem Sultan ile Sultan Murad çok tehlikeli bir biçimde karşı karşıya geliyorlar.

Dizinin yeni bölümü 4 Nisan Salı akşamı 23.00’de Fox’ta!

Muhteşem Yüzyıl Kösem 17. Bölümde Neler Oldu?

Muhteşem Yüzyıl Kösem’in son bölümünde Sultan Murad adeta sırra kadem basmıştı. Kösem Sultan da Gevherhan’ın vefatından Sultan Murad’ı sorumlu tutuyordu. Sultan Murad doğum yapan Ayşe Sultan hakkında bir hüküm verdi. Hükmü bilen Farya aynen Ayşe’ye aktardı. Sultan Murad’ın ortalardan kaybolmasının üzerine Kösem Sultan devleti yönetme işini kendi üstüne aldı. Bu sırada padişahın öldüğünü öğrenen ahali saraya yürüyordu.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.