Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Muhteşem Yüzyıl Kösem 22. Bölüm Fragmanı – 2 Mayıs Salı

Muhteşem Yüzyıl Kösem 22. Bölüm Fragmanı – 2 Mayıs Salı

Muhteşem Yüzyıl dizisinin yeni bölümü olan 22. bölüm fragmanı yayınlandı. Kösem Sultan için önemli zamanlar geliyor. Dizinin yeni bölüm fragmanında Kösem Sultan artık savaşın başladığını ve bundan sonra hiçbir şekilde o yoldan dönüş olmayacağının sinyallerini veriyor. Ancak bir yandan Kösem Sultan’a ölüm fermanı tehdidi de geliyor.

Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisi 22. bölümü ile 2 Mayıs Salı akşamı Fox Tv ekranlarında izleyicilerinin karşısında olacak.

Muhteşem Yüzyıl Kösem 21. Bölümde Neler Oldu?

Muhteşem Yüzyıl dizisinin son yayınlanan bölümünde Sultan Murad, Revan’ı fethettikten sonra payitahta geri dönmüştü. Öte yandan Şehzade Bayezid’i idamı sonrasında Gülbahar Sultan da adeta büyük bir yıkım yaşamıştı. Şehzade İbrahim’in durumu da günden güne kötüye gidiyordu. Sultan Murad Kösem Sultan’dan gönderdiği mektup ile ilgili hesap sormuştu.

Bir diğer yandan önemli bir gelişme olarak Gülbahar Sultan birlikte çalıştığı paşa ile ilgili bir itirafta bulunmuştu. Sultan Murad da tahtın bundan sonra eskiden olduğu gibi babadan oğla geçeceğini bir ferman ile ilan etmişti. Kösem Sultan ile şehzadeler için sıkıntılı günler başlamıştı. Aynı zamanda Sultan Murad kardeşleri konusunda da çok önemli bir hüküm vermişti.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.