Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Muhteşem Yüzyıl Kösem 25. Bölüm Fragmanı – 23 Mayıs Salı

Muhteşem Yüzyıl Kösem 25. Bölüm Fragmanı – 23 Mayıs Salı

Sultan Murad Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinin 25. bölüm fragmanında Osmanlı Devleti’ni asla Kösem Sultan’a bırakmayacağını söylüyor. Bunun için herkesi öldürtebileceğini de belirtiyor. Öte yandan Sultan Murad’ın planlarında devletin başına hanedanın dışından birilerini geçirmek de var.

Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisi nefes kesecek 25. bölümü ile 23 Mayıs Salı akşamı Fox tv ekranlarında izleyicilerinin karşısında olacak!

Muhteşem Yüzyıl Kösem 24. Bölümde Neler Oldu?

Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinin 24. bölümünde Sultan Murad ile Kösem Sultan arasında hesaplaşma yaşanmıştı.

Şehzade Kasım idam edilmişti ve hemen ardından defnedilmişti. Artık herkes şehzadenin yasını tutuyordu. Sultan Murad, Şehzade İbrahim’i de idam edeceği sırada bir mucize gerçekleşmişti ve Sultan Murad da idamdan vazgeçmişti. Öte yandan Sultan Murad, kendisinin tahttan indirmek isteyen Kösem Sultan için de bir hüküm vermişti.

Diğer taraftan Kösem Sultan ise Sinan Paşa’nın hain olduğunu öğrenmişti. Tam kaçacakken onu yakalamıştı ve onunla hesaplaşmıştı. Ancak Sinan Paşa hiç vakit kaybetmeden Kösem Sultan’ın kararını Sultan Murad’a anlatmıştı. Bundan sonra Sultan Murad’ın ne yapacağı tam olarak merak konusuydu.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.