Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Muhteşem Yüzyıl Kösem 26. Bölüm Fragmanı – 30 Mayıs Salı

Muhteşem Yüzyıl Kösem 26. Bölüm Fragmanı – 30 Mayıs Salı

Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinin 26. bölümünde Sultan Murad Han ölüyor mu? Sultan Murad Han ölürse çok önemli bir devir kapanmış olacak. Özellikle Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinin 26. bölüm fragmanı oldukça dokunaklı sahneleri ile ekranlara geldi. Bundan sonra Kösem Sultan’ın neler yapacağı ise merak konusu.

Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisi 26. bölümü ile 30 Mayıs Salı akşamı Fox Tv ekranlarında olacak.

Muhteşem Yüzyıl Kösem 25. Bölümde Neler Oldu?

Kösem Sultan, Sultan Murad Han’ı öldürmeye karar vermişti. Sultan Murad Han da Kösem Sultan’ın kendisini öldüreceğini öğrendiğinde ona hekimbaşının kellesini göndermişti. Kösem Sultan, Sinan Paşa’nın kendisini ifşa ettiğini öğrenmişti. Bu onu büyük bir çaresizliğe itmişti.

Öte yandan Sultan Murad Han Bağdat’ı fethetmişti. Hatta Kemankeş Mustafa Paşa da Vezir-i azam olmuştu. Tüm yaşananlardan sonra Kösem Sultan Şehzade İbrahim’i koruyabilmek için tedbirler almaya başlamıştı. Fakat Sultan Murad Han Bağdat’tan döndükten hemen sonra hastalığı daha da ilerlemişti ve nihayetinde Sultan Murad Han yatağa düşmüştü. Bu olay sonrası Sultan Murad ile Kösem Sultan hesaplaşmıştı. Sultan Murad, devleti Kösem Sultan’a bırakmamaya kararlıydı.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.