Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Muhteşem Yüzyıl Kösem Final Yapıyor!

Muhteşem Yüzyıl Kösem Final Yapıyor!

Fox Tv ekranlarında yayınlanan ve Muhteşem Yüzyıl dizisinin devamı niteliğinde olan Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisi maalesef izleyicilerinden yeterli reytingi göremedi. Bu yüzden de Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinin yapımcısı dizinin yakın zamanda final yapacağını açıkladı.

Osmanlı tarihinin en güçlü kadın figürlerinden bir tanesi olan Kösem Sultan’ın anlatıldığı Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisi her Cuma Fox Tv ekranlarında yayınlanıyordu.

Ancak dizinin reytingleri bir süredir bir hayli kötü gidiyordu. Bu nedenle dizinin gününde yapımcılar ve kanal tarafından bir değişiklik yapılmıştı. Fakat dizi yeni gününde de yeteri kadar ilgi görememiş olacak ki dizi ile alakalı yapımcılardan şok bir karar geldi.

İlk olarak Star Tv ekranlarında yayınlanan fakat sonrasında Fox Tv ekranlarına transfer olan Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisi yakın zamanda ekranlara veda edecek. Dizinin yapımcısı olan Timur Savcı katıldığı bir programda dizi ile ilgili çok önemli açıklamalar yaptı. Yapımcı Timur Savcı’nın yaptığı açıklamalara göre Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisi 60. bölümünün ardından final yaparak ekranlara veda ediyor. Dizinin maddi sorunlar nedeni ile bittiği söyleniyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.