Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Muhteşem Yüzyıl Kösem’de Yeni Bir Dönem Başlıyor!

Muhteşem Yüzyıl Kösem’de Yeni Bir Dönem Başlıyor!

Yapımcılığını Timuz Savcı’nın yaptığı ve yapımını da TIMS Productıon’ın üstlendiği Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde bir dönem bitiyor, yeni bir dönem başlıyor. FOX TV keranlarında izleyici ile buluşan dizinin yeni bölümleri hakkındaki bilgiler yavaş yavaş belli olmaya başladı. Dizide Revan ve Bağdat fatihi Sultan Murad’ın ölmesi ile birlikte bir devir bitiyor ve yeni bir dönem başlıyor. Sultan Murad’ın ölümünün ardından Şehzade İbrahim tahta çıkıyor ve böylece dizinin güçlü kadrosuna yeni isimler ekleniyor.

Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde Sultan Murad’ın ölümü ile birlikte tahta İbrahim geçiyor. İbrahim’i Tugay Mercan canlandırırken, hareme ise birbirinden güzel yeni iki isim ekleniyor: Hande Doğandemir ve Müge Boz. Harem savaşlarının daha heyecanlı olacağı bu dönemde yetenekli ve güzel oyuncular yine kendini gösterecek.

Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinin dün yayınlanmış olan ve yayınlandığı andan itibaren ilgi ile izlenen fragmanı, iktidar savaşlarının sonunun gelmeyeceğini gösteriyor. Taht için savaşlar yine devam edecek gibi. Yepyeni yüzler ile ekranlara gelen fragmanda Payitaht’ta neler olacağı yavaş yavaş belli oluyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.