Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Narin Görünüşüne Aldanmayın! Sinem Kobal Karşısına Çıkanları Yere Serebilecek Güçte Biriymiş

17.04.2021
Narin Görünüşüne Aldanmayın! Sinem Kobal Karşısına Çıkanları Yere Serebilecek Güçte Biriymiş

Ünlü oyuncu Sinem Kobal, narinlik ve zarafet timsali ama ekstrem sporlara da bir o kadar meraklı. Rolleri için dövüş dersleri de aldığını düşünürsek, onu kızdırmamak akıllıca olacaktır!

Sinem Kobal

Sinem Kobal, 14 yaşından beri ekranlarda olan ve gözümüzün önünde büyüyen bir isim. Güzelliği ve zarafetiyle tanınan ünlü oyuncunun en belirgin özelliklerinden biri de düzenli spor yapma alışkanlığı. Bedenine özen göstermenin önemini her yerde vurgulayan oyuncu, Instagram’da da en çok spor yaptığı anları paylaşıyor. Kızı Lalin’in doğumundan kısa süre sonra forma girmesini de düzenli spora borçlu olsa gerek!

Çocukken bale yapan Sinem Kobal, oyunculuğa da bu sayede başlamış. Spora olan yatkınlığı ve disiplinini de buna borçluymuş. Önce spor salonları ve pilatesle başlayan spor aşkını, yaş aldıkça çok daha farklı alanlara taşımayı başarmış!

Önce Boks Yapmayı Denedi

Sinem Kobal

Sinem Kobal, bale tutkusunu dansa yönlendirdi. Emeklerinin de karşılığını aldı, çok başarılı bir şekilde dans edebiliyor! Salon sporları ve pilatesi de hayatından eksik etmedi. Bir süre sonra, bu tarz “durağan” sporlar onun için çok sıkıcı olmaya başladı. O da çareyi boksta buldu! Uzun süre boks yapan oyuncu inanılmaz keyif aldı ve bir ara ünlüler arasında yayılan boks salgınının öncülerinden biri oldu.

Boksun da Ötesine Geçti

Sinem Kobal

Ama oyunculuğun cilvesi işte, pek çok farklı yeteneği bünyesinde barındırması gerekiyor. Bir polisi oynadığı “Yüz Yüze” dizisi için yakın dövüş dersleri alan Sinem Kobal, “Kondisyona girmek zordu ama ne kadar acı çeksen de bedenin o emeğin karşılığını veriyor” dedi.

Sinem Kobal

Ünlü oyuncu, dövüş sporları konusuna da gerçekten çok yatkın çıktı. “Acaba becerebilir miyim?” diye telaş ederken çok kısa zamanda karşısındakileri yere serecek hale geldi! “Yüz Yüze” kısa sürse de, öğrendikleri onun yanına kar kaldı.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.