Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

No: 309 34. Bölüm : Sevgi Çemberi

No: 309 34. Bölüm : Sevgi Çemberi

Yine eğlenceli ve sorunların çözülüp çözülmeyeceğini merak ettiğimiz bir bölüm izledik. Genel hatları ile 33. bölümü hatırlamak gerekirse Onur sürpriz yapıp gelmişti. Çiçekçi dükkanını çatısı çöktüğü için su basmıştı. Onur, annesi Yıldız ve kayınvalidesi Songül’ün arasında geçen olaylardan haberdar olmuştu. Bu sebeple annesi ile arası açılmış, sözleşme konusu da eklenince Onur ilk kez ailesini karşısına almıştı.

33. bölümü de hatırladığımıza göre şimdi 34. bölümü konuşma vakti geldi. Haydi başlayalım!

”Sevgi çemberi!”

Bölümümüz bu mutlu görüntü ile başladı. Bir aile ancak bu kadar birbirine destek olur, bu kadar güzel olur dedik. Songül’ün kendi emekleriyle açtığı ve her şeyi olan çiçekçi dükkanı için tüm aile el ele verdi, kısa sürede eskisinden çok daha iyi bir hale getirerek annelerini mutlu etti. Sevgi çemberi sayesinde araları bozuk olan Onur ve Lale de fırsattan istifade sarılmış oldular. Onur, barışmak için elinden geleni yapıyordu tabi ama Lale duygularını hiç belli etmedi. Onur’u tabiri caizse süründürdü.

Songül her seferinde çocuklarına onlarla gurur duyduğunu söylemekten asla çekinmiyordu. Tüm bunlar olurken Betül cephesi de boş durmadı ve Onur’u Lale’den ayırıp Pelinsu ile birleştirecek yeni bir plan yaptılar. Onur ve Lale arasında imzalanan evlilik sözleşmesini bulabilirlerse onu Lale’nin annesi Songül’e göndererek olay çıkarmak ve Onur ile Lale’nin arasını açmak istiyorlardı. Ancak ateş bacayı öyle sarmıştı ki Onur sözleşmeyi alıp Lale’nin gözü önünde yırtarak sözleşmeyi feshetmeyi düşünüyordu.

Yıldız ile Fikret sözleşme hakkında konuşurken Fikret, Onur ile aralarının düzelmesi için Lale’den yardım istemeyi teklif etti.
Onur avukatı arayıp sözleşmeyi istedi. Sözleşme avukatın asistanı tarafından Pelinsu Onur’un odasındayken geldi. Hemen bir araya gelen Erol ve Pelinsu, yangın alarmını çalıştırıp zarfı Onur’un odasından almayı planladılar Avukat İsmet babaanneyi arayarak Onur’un sözleşmeyi feshetmek istediğini söylediğinde babaanne çok sevindi. Ancak avukatın bir haberi daha vardı. Sözleşmeyi Yıldız da istiyordu. İsmet babaannemiz hemen olaya müdahale etti. Sorunu kökünden çözmek için Yıldız’ın evine yerleşti.

Songül’e belli etmemek söylenen küçük yalanlar

Songül hala gerçekleri bilmiyor. Lale, Onur’la arasının kötü olduğunu annesine belli etmemek için küçük yalanlarını sürdürdü. Eve geri dönmek istemeyen Lale, annesinin yanında kalmak için eve sinek basmış yalanını söyledi. Birkaç gün daha Songül’ün yanında kalmak garantilenmişti. Bu oyuna karşılık Onur’un da bir planı vardı. Songül Anne’nin yanında holding yemeği olduğunu ve Lale ile gideceğini söyledi. “Bebeğe bakabilir misiniz?” diye de eklemeyi unutmadı. Lale ne kadar bebeği bırakmak istemese de Songül’ün de ısrarıyla gitmeye karar verdi.

Erol ve Pelinsu’nun planı işlemeye başlamıştı. Erol kurye kılığında Songül’e sözleşme zarfını getirdi. Nilüfer ise ne yapıp etti ve o zarfı aldı. Sözleşmenin anne tarafından öğrenilmesi bir süre daha ertelendi

Bölümün en eğlenceli dakikaları!

Tekrar Betül cephesine dönersek burada işler oldukça eğlenceli bir halde. Erol’un sözleşme zarfını almak için çaldığı yangın alarmı Filiz ile Erol’un arasının bozulmasına sebep oldu. Alarm çaldığı sırada uyuyan Filiz, alarmı duymaz tabi sinirle uyandı. Bunu ağzından kaçıran Erol’u da zor saatler bekledi..

Ailesinin yanında ‘kadın ruhundan anlarım’ diyerek eşi Filiz’e hediye vermeye başlayan Erol gerçekten kadın ruhundan anlıyor mu diye tartışılır. Çünkü verdiği hediyeler o kadar gülünçtü ki buna Filiz iyice alındı tabi ki.

”Paranız benim umurumda değil.”


Yıldız Hanım sözleme hakkında konuşmak için Lale’den yardım almaya karar verdi. Biraz da acıtasyon yaparak Lale’yi ikna etmeye çalıştı. Onur ile karşı karşıya gelmek istemediğini, ilk kez kendisinin sözünü dinlemediğini söyler ve Onur’u sözleşmeyi yırtmaması için ikna etmesini ister. Lale de incinen gururu karşısında Yıldız Hanım’a paranın, şirketin umurunda olmadığını ve sevdiği için Onur ile evlendiğini anlatır. Fakat Yıldız’ın gözü mirastan başka bir şey görmediği için gerçek sevgi nedir bilemez ve inanmak istemez.

”Bizim bir geleceğimiz yok.”


Nergis iş ararken Lale’nin gelmesi üzerine aralarında konuşma başlar. Konu dönüp dolaşıp Nergis’in aşk hayatına gelir ve Samet’i bıraktığı için pişmanlık duyar, Lale’nin de cesaretlendirmesi ile Nergis Samet’i arar, ertesi gün buluşmak için sözleşirler. Bir heyecanla Samet ile buluşmaya giden Nergis oturur oturmaz özledim diyerek konuya giriyor. Her ne kadar Samet de hala bir şeyler hissetse de yaşadıklarını düşününce ‘bizim bir geleceğimiz yok’ diyor. Bu cevabı beklemeyen Nergis oldukça üzülüyor. Paradan daha değerli şeyler olduğunu anlıyor ama iş işten geçmiş oluyor.

Onur bir kez daha aşık oluyor !

Onur’un Lale’ye olan sürprizleri ise devam ediyordur. Lale’ye sürpriz bir hediye gönderir. Lale’nin tabi ki çok hoşuna gider ama gururdan mıdır bilinmez Onur’a hiçbir şey belli etmez. Gelen elbiseyi Onur, holding yemeğinde giymesi için Lale’ye almıştır ve Lale de elbiseyi çok beğenir.

Yemek günü gelir çatar yemeğe gidecekleri vakit herkes merdiven başında Lale’yi bekler. Merdivenden indiği an Onur adeta Lale’ye tekrar aşık olur.

Songül’ün zarfı gördüğü an!

Onur ve Lale holding yemeğindeyken Emir bebek ağlamaya başlayınca Nergis ve Nilüfer onun yanına gider. Songül de torunu Gülşah’ın yanındadır. Küçük kız biraz hasta gibi olunca burnu biraz aktı, Songül annemizde ona peçete vermek için çekmeceyi açtı. Ve sözleşme. Kendisine gelen ama Nilüfer’in sana sürpriz diye elinden aldığı zarf oradaydı. “Sürpriz gecikti” diye zarfı eline alan meraklı annemiz tam zarfı açmıştı ki… Bölüm sonu. Tam da en heyecanlı yerinde.

Şimdi 35.bölümü sabırsızlıkla bekliyoruz. Onur ile Lale’nin arası düzelecek mi, Betül ve ekibi Erol ile Pelinsu istediklerini alacak mı ve en önemlisi Songül o zarfı açıp sözleşmeyi okuyacak mı? Tüm bu soruların cevabını almak için 1 hafta beklememiz gerekiyor.

Güzel bir bekleyiş olacak ve dileklerim Onur ile Lale’nin barışmasından, Betül ve ekibinin istediği sonuca ulaşamamasından, Songül’ün ise sözleşmeyi okumamasından yana. Bekleyip, izleyip, görelim.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.