Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

No: 309 35. Bölüm : Seni Seviyorum

No: 309 35. Bölüm : Seni Seviyorum

Gurur nedir? Bir şeyleri kabul edememek mi? Sevdiğimiz halde söyleyememek mi? Peki gururu ayaklar altına almak nedir? Her şeyi göze alarak hedefe kilitlenmek mi? Dün akşam 35. bölümü yayınlanan No: 309 dizisinde gururu öğrendik, gururumuzu nasıl yenebiliriz onu öğrendik. Şartlar ne olursa olsun sevgimizin her şeyin önüne geçtiğini gördük.

Ana teması Sevgililer Günü olan bu yeni bölümümüzde neler olmuş gelin konuşalım!
Sürpriz kaç gündür bana ulaşmadı diyen anne Songül, zarfı eline aldı ve açmak üzereyken Nilüfer geldi, orada bir “oh” dedik sanıyorum ki. Eğer zarf açılsaydı işler iyice kötü olacaktı! Çiftimiz Onur ve Lale’nin arası daha düzelmemişken işler daha kötü bir hal alacaktı.

Betül, Erol ve Pelinsu üçlüsünü şaşırtan mutluluk!

Holding yemeğine Lale ve Onur’un el ele gelişleri hem Betül hem de Erol için büyük bir sürpriz oldu. Kıskanç ve miras düşkünü yengemiz Betül ve annesini kıskançlıkta aratmayacak olan Erol planlarının işe yaramadığının capcanlı kanıtıyla karşı karşıyaydılar. Bu görüntü bize de Onur ve Lale’nin barışacağı sinyalini verdi!

Saf sandığımız Filiz, neler de yapıyor !

Betül ve Erol’un planlarının tutmamasının sebebi ise Filiz’di. Çoğu zaman saflığı ile gördüğümüz Filiz bu sefer bizi bile şaşırtmıştı. Muhteşem planını Şadi’ye anlatırken dinlediğimiz Filiz, meğer iş yerinde Erol ve Pelinsu’nun konuşmalarını duymuş. Duymakla kalmamış içinde sözleşme olan zarfın yerine boş bir zarf koymuş. Erol’un içinde yemek tarifi olan zarfla değiştirdiği zarf boş bir zarfmış. Çok merak ettiğimiz sözleşme olayına da Filiz sayesinde bir nokta koymuş olduk.  Ancak Onur ve Lale’mizin arasındaki buzlar henüz erimiş değil bildiğimiz üzere.

Bakalım onlar da sonuçlanacak mı?

Her şeyin düzelmesi yolunda romantik dakikalar

Holding yemeği devam ederken Onur’un yaptığı duygusal konuşma Lale ile aralarındaki buzları eritmeye yardımcı oldu. Bununla da kalmadı Onur, sözleşmeyi de yırtmaya hazırdı. Çünkü Lale de Onur’un ailesiyle arasının kötü olmasını istemiyordu. Bir tarafta sevdiği adam varken diğer yanda sevdiği adamın ailesini karşısına almak istemedi. Bu sözleşme işi de hallolduktan sonra gururlar ayaklar altına alındı ve çiftimiz birbirlerini sevdiklerini itiraf ettiler.

Ama durun yazımızı okumaya devam edin çünkü daha özel ve romantik anlar oldu!

”Öl deseydiniz daha iyiydi Onur Bey.”

Romantik anlara geçmeden önce Lale ve Onur’un evlerine dönmesi üzerine bebeğe bakması için yardımcı bir dadı alınması gündeme gelmesinden bahsedelim. Onur’un iş yerindeki çalışanlarına bunu söylemesi, ilanının verilmesini istemesi üzerine bunları duyan Erol, bunları annesi ile paylaştı ve Onur ile Lale’yi ayırmaya yönelik planlar yapmaya başladı.

“Kendi çıkarları için birbirlerini seven insanları ayırmaya çalışmak ne kötü şey!”derken sanki biz seyircileri duymuş gibi Onur, Erol’un odasına gitti. Kendilerini ayırmaya yönelik planlar yaptıklarını bildiğini söyler. O an yine bir “oh” dedim, Onur da gerçekleri görmüş. Bu olanlar gerçekleştikten sonra Samet’i odasına çağıran Onur sözleşmeyi avukata götürmesini ister ama Samet Nergis’i sevdiği halde Onur ve Songül annenin dedikleri için Nergis’e bizim geleceğimiz yok demiştir.

Songül’den mantıklı bir davranış

Onur ailesi ile konuşması sonucu aralarındaki buzlar erimiştir. Geçen bölümden de hatırladığımız üzere Nergis iş arıyordu, Lale Onur’un şirkette kendisine iş verilebileceğini söyler bunu annesi ile konuşur ama hiçbir zaman Onur’un ailesini  karşına almak istemediğini söyler. Yıldız ile Songül’ün de anlaşamadığını düşünecek olursak çok mantıklı bir karar vermiş olduğunu söyleyebiliriz.

Lale ve Onur’u korumak için oyunlar oynayan Filiz

Bir taraftan dadı üzerinden nasıl Onur ile Lale’yi ayırırız diye düşünen Betül ile Erol plan yaparken onları duyan Filiz çıkagelir. Aslında onları önce dinler sonra konuşmaya birden girer ve kendi bebeklerine ikiz aranıyormuş gibi duyduğunu söyler. Filiz’i hep saf olarak gördük dizide ama bu bölüm oldukça şaşırtıyor bizi. Kendi sınırlarını aşarak kayınbabası Şadi ile iş birliği yapan Filiz’in amacı Onur ile Lale’yi korumak.

Kurtuluş’tan beklenmeyen hareketler!

Sevgililer günü konusunda romantik bir şeyler yapmayı düşünmeyen Kurtuluş ile Onur plan yaparlar ve eşlerine hiç unutamayacakları bir sevgililer günü hazırlamaya karar verirler. Onur ile Lale ilk sevgililer günü olduğu için ikisi de birbirlerine özel bir şeyler yapmayı düşünür. Kurtuluş ise boş kalmaz ve hiç yaşayamadıkları Sevgililer Günü için pişman olduğu aldığı hediyeler ve çiçekle eşini çok sevdiğini söyleyerek belli eder. Bu kadarı ile kalmaz baldızı Nergis’inde üzülmemesi için eşi ve baldızına hazırlanmalarını söyleyerek onları dışarı çıkarır. İki damat birbirleri ile sürekli iletişim halinde olarak eşleri ile aralarını iyi tutmak için uğraşırlar aslında.

Kurtuluş ile Onur’un anlaşabileceğini geçen bölümlerde hiç düşünmüyordum.

Onur ve Lale arasında ise romantik dakikalar işte böyle yaşandı…

Tüm çiftlerimiz mutlu bir gün geçirirken gün sonunda şarkıcı Buray’ın konserine giderek sürpriz yaparlar eşlerine. Lale ile Onur arasındaki aşkı başlatan parça ile hepsi yeniden mutlu olur ve gece tüm eğlencesi ile devam eder.

Hani mutlu sonla biten masalların sonunda derler ya, onlar ermiş muradına biz çıkalım kerevetine diye, aralarındaki sorunları düzeltip yeniden her şeye tüm sevgileri ile devam eden mutlu çiftlerimizi izleyince içimden aynen bu geçti. Böyle mutlu şeyler izledikçe bizde mutlu oluyoruz.  Yazının başından beri bahsettiğim gibi gururunuzu hiçe sayın ve seviyorsanız peşinden gidin. Bu bölüm bunu gördük ve kaç bölümdür izlerken üzüldüğümüz sorunlar düzeldi. Tüm bu sorunlar düzelmişken gelecek bölümün nasıl ilerleyeceğini merak ediyorum aslında. Dadı sorunu nasıl çözülecek göreceğiz.

 

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.