Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

No: 309 46. Bölüm Fragmanı – 3 Mayıs Çarşamba

No: 309 46. Bölüm Fragmanı – 3 Mayıs Çarşamba

No: 309 dizisinin yeni bölümünde Onur ile Lale barışıyor mu? Yoksa boşanmaları artık kesinleşiyor mu? Lale, Onur için gözyaşı dökmeye başlıyor ve onu çok kıskanıyor.

No: 309 dizisinin 46. bölüm fragmanı yayınlandı. Heyecanla beklenen No: 309 dizisi 46. bölümü ile 3 Mayıs Çarşamba akşamı Fox Tv’de olacak!

No: 309 45. Bölümde Neler Oldu?

Dizinin son yayınlanan bölümünde İsmet, Onur ile Lale’nin evine yerleşmişti. Bu yüzden Onur da Lale de bir evlilik oyunu oynamaya başlamıştı. Her ikisi de İsmet hastalandığı için büyük bir vicdan azabı duymuştu. Bu yüzden en azından o iyileşene dek böyle bir oyun oynayıp aralarının iyi olduğunu göstermeye karar vermişlerdi. Bu duruma elbette Yıldız çok mutlu olmuştu. Ancak tabii bu Betül için üzücü bir durumdu. Betül ile Erol ise İsmet’in hafızasının yerine getirebilmek için her yolu denemeye başlamışlardı.

Öte yandan Filiz’in ikizleri de doğmuştu. Filiz’de de Erol’da da ebeveyn olmanın büyük bir mutluluğu vardı. Herkesin merakla beklediği konu ise Onur ile Lale’nin geçici olarak oynadıkları bu evcilik oyununun bir şekilde gerçeğe dönüp dönmeyeceğiydi.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.