Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

No:309 30.Bölüm Özeti ve Fragmanı – 11 Ocak Çarşamba

No:309 30.Bölüm Özeti ve Fragmanı – 11 Ocak Çarşamba

No:309 Son Bölümde Neler Oldu?

No:309 29.bölümüyle yayınlandı. Peki son bölümde neler oldu? Doğuma sayılı günler vardır. Lale ve Onur oğulları Emir’in odasını hazırlama telaşındadır. Ancak alışverişe Yıldız ve Songül de katılacaktır. Bunu duyan Betül, soluğu hemen yanlarında alır. Ama bu sefer kendi kazdığı kuyuya düşecektir. Nergis ve Nilüfer ise herkesi organize eder, Lale için sürpriz bir baby shower hazırlar. Ancak partinin sonunda asıl sürprizi Lale yapacaktır.

No:309 30.Bölüm Özeti

No:309 30.Bölüm Özeti ve Fragmanı yayında! Emir bebek dünyaya gelir. Tüm aile büyük bir heyecanla bebeğin doğuşunu kutluyordur. Betül, Erol ve Pelinsu cephesinde ise mutluluğun sebebi çok farklıdır. Onur ve Lale’nin nikahlarının sahte olduğunu düşünüyorlardır. Heyecanla bekledikleri sonuç ise bekledikleri gibi olmaz. Evliliğin gerçek olduğunu öğrenirler ve büyük bir hüsrana uğrarlar. Fakat pes etmeyi düşünmüyorlardır.

Emir bebek doğuyor. Hem Lale hem de Onur için hayat artık bambaşka bir yöne giriyor. Büyün aile Emir bebeğin doğuşuyla heyecanlı. Ancak Erol ve Betül’ün Onur ve Lale üzerindeki planları hala sonlanmıyor.

No:309 yeni bölümüyle her çarşamba Fox TV’de!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.