Connect with us

Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

O Hayat Benim Dizisi Oyuncuları

O Hayat Benim

O Hayat Benim Dizisi Oyuncuları

4. sezonuyla Fox TV ekranlarında yayınlanmaya devam edecek olan, O Hayat Benim’in 101. bölümünün yayınlanma tarihi açıklandı: 18 Eylül! Hayranı olduğunuz ya da olacağınız dizinin ayrıntıları, O Hayat Benim oyuncuları için sizi yazının devamına davet edelim!

Geçen Sezon Neler Oldu?

Efsun’un Bahar’ın hayatını çalmasıyla başlamıştı O Hayat Benim. Çünkü Bahar’ın hayatı Efsun’un olmalıydı. Ancak Efsun bir Atahan olarak büyüyebilirdi. Ancak çok geçmeden yalanlar ortaya çıkmıştı. Bahar gerçek ailesini öğrenmiş, hak ettiği hayata kavuşmuştu. Kaybetmeyi kabul edemeyen Efsun ise yeni planlarla Bahar’ın peşinden Atahan’ların evine gelmişti. Mehmet Emir’in yeğeni Arda’yı bir şekilde kandıran Efsun onunla evlenmiş ve yeniden Atahan hayatına geri dönmüştü. Ancak onunda içinde iyi bir Efsun vardı. Kimse sanıldığı kadar kötü olamazdı. Zamanla değişime uğrayan Efsun’u Bahar affetmiş, Efsun Arda’ya gerçekten aşık olmuştu. Bahar’da yıllardır sevdiği Ateş’le evlenmişti. Efsun ve Bahar hamile kalmış, çocuklarını birlikte büyütme hayalleri kurmaya başlamıştı.

Ne kadar da güzel bir mutlu son olurdu. Dizi tam da burada bitseydi tabi. Bitmedi. Ateş’i korumak için, ailemizin kötü adamı Kenan’ı vuran Bahar’ın polislerden kaçış hikayesiyle mutlu sonumuz kesintiye uğradı. Efsun, bu konularda tecrübeli olduğundan Bahar’ı korumak için elinden geleni yaptı. Ancak polisleri görmesiyle paniğe kapılan Bahar, yanlışla Efsun’u itti ve çocuğunun düşmesine neden oldu.Artık Efsun, çocuğunu kendisinden çalan Bahar’ın yeniden hayatını çalmak için hazırlanıyordu. Bahar’ın çocuğunu hastaneden çalan Efsun, çocuğun annesi olmayı kendisinin hak ettiğine inanıyordu. Dizinin ilk bölümünde yaptığını yapmıştı aslında. Bahar’ın hayatını yeniden çalmıştı. Ama artık Bahar eski, iyi niyetli Bahar değildi.

101. bölüm hakkındaki ipuçları ise şimdilik şunlar: Bahar’ın kızını kaçıran Efsun herkesten uzakta, Hülya, teyzesi Sultan ve Arda’yla onu büyütmekte. İntikam için gelen Ateş ve Bahar ise onların izlerini takip edip, kızlarını almak için mücadele verecekler. Sonucun ne olacağı, Bahar’ın kızına kavuşup kavuşmayacağı ise yeni sezonda açığa kavuşacak.

O Hayat Benim oyuncularını daha ayrıntılı tanımak ve dizideki rollerini daha iyi öğrenmek için okumaya devam edin!

Oyuncular

1.Ezgi Asaroğlu – Bahar

ezgi-asarou011flu

18 Haziran 1987 tarihinde doğan oyuncu 29 yaşında ve 1.65 boyunda. İstanbul Üniversitesi Antropoloji bölümünü bitiren sanatçı, ilk oyunculuk tecrübesini Bir Dilim Aşk dizisiyle edindi. Hatırla Sevgili, Binbir Gece, Leyla ile Mecnun gibi dizilerde, Sağ Salim gibi filmlerde rol alan oyuncu O Hayat Benim oyuncularında Bahar karakterini canlandırmakta. Aynı dizide rol aldığı Keremcem’le aşk yaşayan Ezgi Asaroğlu, yakın zamanda Keremcem’den ayrılınca diziden ayrılmak istediğini açıklamıştı. Diziden ayrılmayan ve yeni sezon bölümlerinde de rol alan oyuncunun, Keremcem’le barışıp barışmadığı henüz belli değil.

2.Keremcem – Ateş

564dd3bcc03c0e366050e0ae

28 Aralık 1977 tarihinde doğan oyuncu 39 yaşında ve 1.82 boyunda. Ege Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümü mezunu olan sanatçı, ilk olarak beste çalışmalarıyla tanınmaya başladı. Kerem İle Aslı, Aşk Oyunu gibi dizilerde rol alan Keremcem, bu dizilerde oyunculuk deneyimi elde etti. Daha sonra birçok dizide yer alan oyuncu, O Hayat Benim oyuncularına Ateş rolüyle dahil oldu. Oyuncu Seda Güven’e romantik evlenme teklifi oldukça konuşulan Keremcem, oyuncuyla 1 sene evli kaldı.

3.Sinan Albayrak – Mehmet Emir Atahan

342d45fc5f9732a0c3c741db143757a7_xl

27 Şubat 1973 Almanya doğumlu olan oyuncu, 43 yaşında ve 1.80 boyunda.  İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunu olan sanatçı, Kadın Severse, Leyla İle Mecnun, Kurtlar Vadisi Pusu gibi dizilerde oynamıştır. O Hayat Benim oyuncularına Mehmet Emir karakteriyle dahil olan oyuncu, Atahan’ların aile şirketini yöneten başarılı bir iş adamını canlandırıyor. Annesi Edibe’nin yaptığı kötülüklerden habersiz olan Mehmet Emir, ailesinin aksine iyi ve merhametli bir insan. Sezon finalinde ailesinin yaptığı kötülükleri öğrenen kardeşi Hülya, Atahan’ların evini yakmıştır. Evden kurtulup kurtulmayacağı ise yeni sezonda belli olacak.

4.Ceren Moray – Efsun

hd-o-hayat-b-134859sk

5 Haziran 1985 tarihinde doğan oyuncu, 31 yaşında ve 1.61 boyunda. Haliç Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunu olan Ceren Moray, Doktorlar, Kavak Yelleri, İşler Güçler gibi dizilerde, Bir Küçük Eylül Meselesi, Yok Artık gibi sinema filmlerinde yer aldı. O Hayat Benim oyuncularına Efsun karakteriyle dahil olan oyuncu, zenginliğe, ihtişama meraklı bir karakteri canlandırıyor. Bahar’a yaptığı oyun ortaya çıkınca yeniden bir plan düzenleyerek Arda Atahan’la evlenmiş, sonra ona gerçekten aşık olmuştur.  Bahar’ın kızını hastahanedeyken çaldıktan sonra onu kendi kızı gibi büyüttü.

5. Ozan Güler – Arda

ozan-guler-o-hayat-benim-arda-kac-kilo

26 Haziran 1991 yılında doğan oyuncu 25 yaşında ve 1.84 boyunda. Modellik yaparken Çılgın Dershane filminden gelen teklifle ilk oyunculuk deneyimini bu filmde edindi. Kenan İmirzalıoğlu, Burak Özçivit, Kadir İnanır gibi ünlüleri kendisine örnek alan oyuncu, sporu yaşam tarzı haline getirmiş ve sporun birçok alanıyla ilgilenmekte.  O Hayat Benim oyuncularında Arda’yı canlandıran sanatçı, Mehmet Emir Atahan’ın yeğeni, Bahar’ın kuzeni. Efsun’dan ilk sezonlarda nefret etse de daha sonra ona aşık olan Arda, geçmişinde çok hata yapmış ancak bu hatalarından pişman olup olgunlaşmaya başlamıştır.

6.Oya Başar – Sultan

126556420

11 Şubat 1956 tarihinde doğan oyuncu, 60 yaşında ve 1.61 boyunda. 8 yaşından beri tiyatro sahnelerinde oynayan sanatçı, Levent Kırca ile evlendikten sonra birlikte yer aldıkları Olacak O Kadar programıyla tanınmakta. 2005 yılında Levent Kırca’dan boşanan sanatçının bu evlilikten 2 çocuğu bulunmakta. Benim Annem Bir Melek, Alemin Kralı gibi dizilerde de yer alan Oya Başar, O Hayat Benim oyuncularına Sultan karakteriyle katıldı. Efsun’un annesi Nuran’ın ölümünden sonra ortaya çıkan Sultan, kız kardeşinin planını devam ettirmeye çalışmakta. Yıllar önce aşık olduğu bir adamın peşinden giden Sultan, uzun yıllar acılar çekmiş, mücadele etmiştir.

7.Ahu Sungur – Hülya

_mg_0466

5 Şubat 1981 tarihinde doğan oyuncu, 35 yaşında ve 1.75 boyunda. Akasya Durağı, Sihirli Annem gibi dizilerle tanınan Suat Sungur’la evli ve bir oğlu var. Adını Feriha Koydum, Umutsuz Ev Kadınları gibi dizilerde; Mandıra Filozofu gibi filmlerde yer alan sanatçı O Hayat Benim oyuncularında Hülya karakterini canlandırmakta. Mehmet Emir Atahan’ın kardeşi, Arda’nın annesi olan Hülya, ailesine çok değer veren onlardan başkasını düşünmeyen bir kadın. Kocası onu terk ettikten sonra çocukluk aşkı Kenan’la evlenen Hülya, Kenan’ın Atahan’lara yaptığı kötülükleri ve ailesi hakkındaki gerçekleri öğrendiğinde ondan uzaklaşmıştır.

8.Cem Özer – Kenan 

thumbnail_detail_464445

5 Ekim 1959 tarihinde doğan oyuncu, 56 yaşında ve 1.86 boyunda. İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesini yarım bırakan sanatçı, Dostlar Tiyatrosu’nda çalışarak sahnelerde yer almaya başladı. Oyuncu Nurgül Yeşilçay ile evliliği çok konuşulan sanatçının bu evlilikten Osman Nejat isimli bir oğlu bulunmakta. Acayip Hikayeler, Sen Benimsin gibi dizilerde yer alan oyuncu; Neredesin Firuze, Karışık Pizza gibi filmlerde de oynamıştır. O Hayat Benim oyuncularına Kenan karakteriyle dahil olan oyuncu,  yıllar önce Atahan’ların tetikçiliğini yapmış kötü bir adamı canlandırmakta. Kenan, Atahan’larla birlikte büyümüş, onların karanlık işlerini yapmak için yetiştirilmiştir. Hülya ve Mehmet Emir’in annesi Edibe’nin isteğiyle Ateş’in annesini de öldürmüştür. Hülya’ya çocukluğundan beri aşıktır ancak bu öğrenildiğinde Edibe tarafından uzaklaştırılmıştır. Hülya hariç tüm Atahan’lardan nefret eden Kenan, yıllar sonra intikam için gelmiştir.

9.Beril Kayar – Zeynep

14188286_684535221702368_4249803634782527252_o

10 Kasım 1988 tarihinde doğan oyuncu, 28 yaşında ve Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler bölümünden mezun. Acayip Hikayeler, Adını Feriha Koydum gibi dizilerde yer alan sanatçı, O Hayat Benim oyuncularına Zeynep karakteriyle dahil olacak.

10.Ayçin İnci – Zuhal

ayu00e7in-u0130nci-sevgilisi-kim

3 Mayıs 1980 tarihinde doğan oyuncu, 36 yaşında ve 1.72 boyunda. Yeşilçam’ın bilinen isimlerinden Bilal İnci’nin torunu olan oyuncu, Hayat Şarkısı dizisiyle bilinen Ahmet Mümtaz Taylan’ın da eski eşi. Şahika Tekand Oyunculuk Atölyesi’nden eğitim alan sanatçı, Kurşun Yarası dizisiyle tanındı. Ünlü oyuncu Oya Başar’la birlikte oynadığı Benim Annem Bir Melek dizisindeki Nalan karakteriyle şöhretini arttırdı. Son olarak Üç Arkadaş dizisinde rol alan Ayçin İnci, O Hayat Benim oyuncuları arasına son sezonda dahil oldu. Zuhal karakteriyle dizide yer alan oyuncu, sezon sonunda güçlü bir kötü karakter olarak kendini gösterdi.

 

 

O Hayat Benim oyuncularını yeterince tanıdıysak 101. bölüm yeni sezon fragmanını buraya bırakalım:


 

 

"güzeldim de galiba bunu nasıl söylesem: eline sağlık Tanrım Leyla çok güzel olmuş Tanrım eline sağlık dünya da çok güzel olmuş keşke biraz ölmesem."

Yorum İçin Tıklayın!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

O Hayat Benim

To Top