Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Ölene Kadar Dizisi Oyuncuları

Ölene Kadar Dizisi Oyuncuları

Atv’de 12 Ocak’ta yepyeni bir dizi başlayacak! Fahriye Evcen ve Sarp Levendoğlu’nun başrollerinde yer alacağı Ölene kadar dizisi oyuncuları ve dizinin konusu hakkında daha detaylı bilgiler için okumaya devam edin!

Dizinin Konusu

Muhteşem Yüzyıl gibi önemli projelerin yapımcılığını üstlenen Tims Production’un imzası taşıyan Ölüne Kadar’ın yapımcılığını ise Timur Savcı üstlenecek. Yönetmenliğini ise Suskunlar dizisinin de yönetmenliğini üstlenen Umur Turagay üstlenecek. Senaryosu ise Elif Usman tarafından yazılacak.

Aşk, ihanet, vicdan, adalet ve intikamın iç içe geçtiği bir hikayeyi önümüze getirecek olan Ölüne Kadar, hayatı bir günde değişen insanların öyküsünü izleyici ile buluşturacak. Engin Akyürek, tüm hayatını, hayallerini ve sevdiği kadını işlemediği bir suç yüzünden kaybeden Dağhan karakterini canlandıracak. Fahriye Evcen ise suçluluk duygusundan kurtulmak isteyen ve bu nedenle Dağhan’ın mahkumiyetine son veren avukat Selvi olarak seyircinin karşısına çıkacak.

Birbirinden ünlü isimlerin birlikte yer alacağı Ölene Kadar oyuncularını daha yakından tanımak için sizi yazının devamına alalım!

Ölene Kadar Dizisi Oyuncuları

1.Engin Akyürek – Dağhan

ölene kadar engin akyürek

12 Ekim 1981 tarihinde doğan oyuncu 35 yaşında ve 1.87 boyunda. Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi Tarih bölümü mezunu olan sanatçı, ilk olarak Türkiye’nin Yıldızları yarışma programıyla adından söz ettirmeye başladı. Yabancı Damat dizisiyle ise televizyon dizisi tecrübesi edindi. Bir Bulut Olsam, Fatmagül’ün Suçu Ne, Bi Küçük Eylül Meselesi ve Kara Para Aşk projelerinde yer alan Engin Akyürek adından ve başarısından söz ettirmeye başladı. Ölene Kadar dizisi oyuncularında Dağhan karakterini canlandıracak olan oyuncu müebbet hapse mahkum edilişinin 11’inci yılında Selvi sayesinde mahkumiyetinden kurtulan ve geçmişinin peşine düşen birini canlandıracak.

2.Fahriye Evcen – Selvi

ölene kadar fahriye evcen

4 Haziran 1986 tarihinde doğan oyuncu 30 yaşında ve 1.67 boyunda. Yaprak Dökümü dizisindeki Necla karakteriyle asıl ününü kazanan sanatçı çocukluğu boyunca Almanya’da yaşadı. Aşk Tutulması, Cennet gibi filmlerde oynayan Evcen, Almanya’da üniversite eğitimini tamamlayamadığı için Boğaziçi Üniversitesi Tarih bölümünden mezun oldu. Çalıkuşu dizisinde Feride karakterini canlandıran oyuncu bu filmle birlikte rol arkadaşı Burak Özçivit ile de aşk yaşamaya başladı. Çalıkuşu’nun ardından ise Burak Özçivit’le Aşk Sana Benzer filminde başrol oynadı. Fahriye Evcen, Ölüne Kadar dizisi oyuncularında ise idealist avukat Selvi karakterini üstlenecek.

3.Sarp Levendoğlu – Ender

ölene kadar sarp levendoğlu

25 Aralık 1981 tarihinde doğan oyuncu 34 yaşında ve 1.95 boyunda.  Bilgi Üniversitesi’nde Görsel İletişim Tasarımı okuyan sanatçı İstanbul Kültür Üniversitesi oyunculuk bölümünden de mezun oldu.  Lise Defteri, Çınaraltı, Emret Komutanım, Zeliha’nın Gözleri adlı dizilerde yer alan oyuncu O Şimdi Asker ile Emret Komutanım Şah Mat gibi filmlerde yer aldı. Küçük Ağa dizisinde birlikte rol aldığı Birce Akalay ile evli olan sanatçı, son olarak Deliormanlı filminde ve Ne Münasebet dizinde yer aldı. Ölene Kadar dizisi oyuncularında Ender karakterini canlandıracak.

4.Gülcan Arslan – Beril

ölene kadar beril

1 Mayıs 1986 tarihinde doğan oyuncu 30 yaşında ve 1,72 boyunda.  Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde tiyatro eğitimleri alan sanatçı Bir Çocuk Sevdim, Arka Sokaklar, Günahkar, Muhteşem Yüzyıl: Kösem gibi dizilerde yer aldı. Ölene Kadar oyuncularında ise Beril karakterini canlandıracak.

5.Tansu Biçer – Yılmaz

ölene kadar tansu biçer

4 Temmuz 1978 tarihinde doğan oyuncu 38 yaşında ve 1,74 boyunda. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümü mezunu olan sanatçı, Semaver Kumpanya’da yer alarak tiyatro çalışmalarına başladı. Sinema,televizyon ve seslendirme çalışmaları da yapan oyuncu Muhteşem Yüzyıl, Leyla ile Mecnun, Beş Kardeş gibi dizilerde ve Küf, Sen Aydınlatırsın Geceyi, İtirazım Var gibi filmlerde yer aldı. Ölene Kadar dizisi oyuncularında ise Yılmaz karakterini canlandıracak.

6.Lale Mansur

343539

1 Ocak 1956 tarihinde doğan oyuncu 60 yaşında ve 1.61 boyunda. İstanbul Devlet Opera ve Balesi’nde sanat yaşamına başlayan Lale Mansur,  Los Angeles’da Eric Morris Actors Workshop’ta oyunculuk eğitimleri aldı. Düş Gezginleri filmindeki rolüyle Altın Portakal ödülünü alan Mansur Tersine Dünya,Amerikalı, Buluşma, Cemile, Nihavend Mucize filmlerinde ve Kavak Yelleri dizisinde yer aldı. Ölüne Kadar dizisi oyuncularında ise henüz rolü açıklanmadı.

7.Ragıp Savaş

05-09-11_20-59-17

24 Ekim 1966 tarihinde doğan oyuncu 50 yaşında ve 1.82 boyunda.  Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünden mezun olan sanatçı Son Osmanlı Yandım Ali, Neredesin Firuze, Hacivat ve Karagöz Neden Öldürüldü, Kurtlar Vadisi Pusu gibi yapımlarda yer aldı. Sanatçı aynı zamanda Bakırköy Belediye Tiyatroları’nda Genel Sanat Yönetmen Yardımcılığı ve Yönetim Kurulu üyeliği de yaptı. Ölene Kadar dizisi oyuncularında ise henüz rolü açıklanmadı.

8.Kadriye Kenter

980x435_bbbd0bcc-5189-4a9d-9fa9-0a2d4ce4e00a

Uzun yıllardır Kent Oyuncuları bünyesinde çalışan Kadriye Kenter, Müşfik Kenter’le de evliydi. Oyunculuk dışında tiyatro oyunlarında yönetmenlikte yapan oyuncu, halen Haliç Üniversitesi Konservatuvarı’nda ders vermeye devam etmekte ve Kent Oyuncularında yönetmenlik ve oyunculuk yapmakta. Yaz Evi, Şapkadan Babam Çıktı, Maki gibi televizyon dizilerinde de yer alan sanatçının Ölene Kadar dizisi oyuncularında ise henüz rolü açıklanmadı.

9.Serpil Gül – Sabiha

ölene kadar sabiha

Çocukluğu Hereke’de ninesinin yanında geçen Serpil Gül, 16 Mart 1942 tarihinde doğdu. Yarışmada kazandığı birincilikle oyunculuk dünyasına adım atan sanatçı 1955 yılında da Adalar güzeli seçildi. Serpil Gül son olarak Yılmaz Erdoğan’ın Mucize filminde rol aldı. Ölene Kadar dizisi oyuncularında ise henüz rolu açıklanmadı.

10.Taner Turan – Halil

Taner Turan ölene kadar

17 Aralık 1969 tarihinde doğan oyuncu 47 yaşında ve Eskişehir Devlet Konservatuvarı’ndan mezun oldu. Tatlı Hayat Kurtlar Vadisi Pusu, Ezel,Paramparça, Şeref Meselesi gibi dizilerde yer alan oyuncu son olarak ise Sevimli Tehlikeli filminde rol aldı. Ölene Kadar dizisi oyuncularında Halil karakterini canlandıracak.

11.Ferdi Sancar – Fahri

ölene kadar fahri

24 Mart 1980 tarihinde doğan oyuncu 36 yaşında ve 1.76 boyunda. Oyunculuk eğitimi alan sanatçı tiyatro oyunlarında sahne alarak sanat kariyerine başladı. Reklam filmlerinde de rol alan oyuncu, Yahşi Batı filmiyle iyi bir çıkış yakaladı. Kardeşim Benim, Küçük Esnaf ve Nasıl Yani filmlerinde rol alan oyuncu, son olarak Rengarenk dizisinde Zeki karakterini canlandırdı. Ölene Kadar dizisi oyuncuları arasına da dahil olan sanatçı Fahri karakterini canlandıracak.

12.Gizem Kala

olene-kadar-gizem-kala

1993 yılında doğan oyuncu 23 yaşında ve 1.73 boyunda. Pegasus,Ülker,Vodafone, İkea gibi markaların reklam filmlerinde oynayan sanatçı, Eroinle Dans ve Görümce filmlerinde rol aldı. Ölene Kadar dizisi oyuncularında henüz rolü bilinmeyen oyuncunun ilk dizi deneyimi Ölene Kadar ile olacak.

13.Cahit Süvarioğlu

hhjvbfc2

23 Eylül 1990 tarihinde doğan oyuncu 27 yaşında. Marmara Üniversitesi İİBF İşletme ve İBB Kültür A.Ş. Gösteri Sanatları Merkezi tiyatro okulunu bitiren sanatçı Marmara Üniversitesi’nni Drama Kulübünde ise oyunculuk eğitimi almıştır. Birçok tiyatro oyununda yer alan sanatçı Diğer Yarım dizisinde ve 91.1 filminde rol aldı. Ölene Kadar dizisi oyuncularında ise henüz rolü açıklanmadı.

14.Aykut Akdere

aykut-akdere-180x240

Beykent Üniversitesi oyunculuk bölümü mezunu olan Aykut Akdere, Yüksek ve Köprüden Görünüş isimli tiyatrolarda rol aldı. Dot ve Oyuncu Atölyesi tiyatrolarında da görev almıştır. Ölene Kadar dizisi oyuncuları arasında yer alan sanatçının henüz rolü bilinmiyor.

15.Fatih Dokgöz

i_dj72i5

28 Haziran 1977 tarihinde doğan oyuncu 39 yaşında ve Hacettepe Üniversitesi Oyunculuk bölümü mezunu.  Fırtına, Sümela’nın Şifresi Temel, Öyle Sevdim Ki Seni filmlerinde ve Beyaz Yalan dizisinde rol alan sanatçının Ölene Kadar dizisi oyuncularında ise henüz rolü bilinmemekte.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.