Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Özlediğiniz Diziler Artık a2’de!

17.11.2016
Özlediğiniz Diziler Artık a2’de!

“Dizi Atv’de izlenir!” sloganıyla yola çıkan Atv, yeni projeye daha imza atıyor. Birçok program ve izlenme rekoru kıran dizileri yayınlayan Atv, yeni kanalı a2’de özlenen dizileri yeniden evlerinize konuk edecek. Yıllar önce izlediğiniz, ah bir bölümü yayınlansa da izlesem dediğiniz dizileri artık a2’de doya doya izleyebileceksiniz. İzledikçe geçmişi hatırlatacak, içinizi ısıtacak, yüreğinizde taht kuracak dizilere evinizin kapılarını yeniden açacaksınız.

Peki a2’de neler izleyeceğiz diyorsanız hemen o konuda da açıklama yapalım. Ezel, Elveda Rumeli, Hatırla Sevgili, Bir İstanbul Masalı, Avrupa Yakası, Çocuklar Duymasın, Asmalı Konak, Selena, Adanalı gibi Atv’de yayınlanmış, bir dönem replikleriyle, karakterleriyle hayatımıza dokunmuş dizileri ilk bölümlerinden itibaren izleyebileceksiniz. Bahar ve Seymen’in efsane olmuş aşklarını izlerken gözleriniz dolacak, Taş fırın erkeği Haluk’un personel müdürü Meltem’le tatlı sert atışmalarını izleyecek, Burhan Altıntop’un kendine has karakteri ise yüzlerinizde gülümsemeyi eksik etmeyecek.

Üstelik Ziraat Türkiye Kupası gibi grup maçlarını da tüm çoşkusuyla ve evinizin rahatlığında yine a2’de izleyebileceksiniz!

Efsaneleri yeniden evinizde ağırlamaya hazır olun. a2 çok yakında sizlerle!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.