Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Paramparça 86.Bölüm Özeti ve Fragmanı – 9 Ocak Pazartesi

Paramparça 86.Bölüm Özeti ve Fragmanı – 9 Ocak Pazartesi

Paramparça 85.bölümüyle bu akşam yayınlanacak. Peki yeni bölümde neler olacak? Emre bebeğin evlatlık annesi olan Feyza, Cansu’nun ziyaretlerinden çok rahatsız olur. Cansu, Emre’nin annesi gibi davranıyordur. Feyza, daha fazla dayanamaz ve Cansu’yu evden kovar. Cansu hem fiziksel hem de ruhsal olarak çöker ve onu hayata döndürmenin tek yolu ise Emre bebektir. Dilara da gözünün önünde Cansu’nun günden güne kötüleşmesine dayanamıyordur. Emre’nin ailesinin karşısına çıkıp 1 milyon teklif eder. Teklifi kabul olmayınca ise parayı 5 milyona çıkartır. Dilara, Feyza’nın eşi ile kıran kırana bir bebek pazarlığına girişmiştir.

Harun ise Ozan’ın kendi oğlu olduğunu itiraf etmek istiyordur. Cihan’ın yemek davetini kabul ederek tüm ailenin birlikte olacağı yemekte her şeyin konuşulmasını ister ancak beklemediği olaylar yaşanacaktır.

Paramparça 86.Bölüm Özeti ve Fragmanı yayında! Harun, Dilara’nın hala Cihan’a bir şeyler hissedip hissetmediğini merak ediyordur. Dilara üzerindeki baskıları da artmıştır. Ozan’la bağ kurmak, babası olduğunu söylemek istiyordur. Harun’un telefon görüşmesini dinleyen Ozan ise Harun’un konuşmalarını duyar. Ozan Harun’un öz babası olduğunu anlayacak mıdır?

Paramparça yeni bölümleriyle pazartesi akşamları Star Tv’de!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.