Connect with us

Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Paramparça 87.Bölüm Özeti ve Fragmanı – 16 Ocak Pazartesi

Dizi Fragmanları

Paramparça 87.Bölüm Özeti ve Fragmanı – 16 Ocak Pazartesi

Paramparça Son Bölümde Neler Oldu?

Paramparça 86.bölümüyle yayınlandı. Peki son bölümde neler oldu? Cansu’nun Emre bebek olmadan iyi olmayacağını anlayan Dilara, Emre’nin evlatlık verildiği aileyle bir pazarlığa oturur. Bu pazarlıktan ise istediğini elde ederek çıkar. Cansu ise Emre’yi karşısında görünce sevinçten deliye dönmüştür. Deniz ise bu durumu kabul edemez. Deniz ve Cihan Emre bebeğin ailesinin evine gider.

Damir ise Harun’dan intikam alabilmek için Candan ve Asuman’ı hedef alır. Fakat, Asuman ve Damir’in yakınlaşması Candan’ın hiç hoşuna gitmeyecektir. Ekrem Bey de Dilara ile konuşmak ister ancak yine reddedilir. Ekrem Bey bu nedenle gerçeği Rahmi Bey’e itiraf etmek zorunda kalır.

Cihan ve Dilara’nın yakınlaşmasını fark eden Harun da Dilara ile açık açık konuşmayı düşünür. Telefonunun Ozan tarafından dinlendiğini fark etmeden konuşur. Ozan öz babasının Harun olduğunu artık biliyordur.

Paramparça 87.Bölüm Özeti

Paramparça 87.Bölüm Özeti ve Fragmanı yayında! Ozan gerçekleri öğrenmiştir. Ozan ile tartışan Dilara, üzerine gelen arabayı fark etmemiştir. Çarpmanın etkisiyle savrulan Dilara’nın çantası ise bir kapkaççı tarafından çalınır. Üzerinde kimlik bulunmayan Dilara kayıtlara “40’lı yaşlarında ağır yaralı bir kadın” olarak geçer. Harun ve Cihan ise gerçekleri öğrenen Ozan’ın Dilara ile konuşacağını tahmin ediyordur. Ancak Dilara’ya bir türlü ulaşamazlar. 40’lı yaşlarında bir kadının ölüm haberini duyduklarında ise yıkılırlar.

Damir ise Selma’nın polis için çalıştığını anlamıştır. Hazal’ın karşısına iş adamı Demir olarak çıkar. Hazal ise Damir’e karşı iyi niyetle yaklaşacaktır.

Paramparça 87.Bölüm Galerisi

"güzeldim de galiba bunu nasıl söylesem: eline sağlık Tanrım Leyla çok güzel olmuş Tanrım eline sağlık dünya da çok güzel olmuş keşke biraz ölmesem."

Yorum İçin Tıklayın!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dizi Fragmanları

To Top