Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Paramparça 88.Bölüm Özeti ve Fragmanı – 23 Ocak Pazartesi

Paramparça 88.Bölüm Özeti ve Fragmanı – 23 Ocak Pazartesi

Paramparça 87.bölümüyle yayınlanacak. Peki son bölümde neler olacak? Ozan ile tartışan Dilara üzerine gelen otobüsü çok geç fark ediyor ve korkunç bir kaza geçiriyor. Yere savrulan Dilara’nın çantası ise bir kapkaççı tarafından çalınıyor. Kimliği kaybolan Dilara, kayıtlara “40’lı yaşlarında ağır yaralı bir kadın” olarak geçiyor.

Cihan ve Harun ise gerçekleri öğrenen Ozan’ın Dilara ile konuşacağına emin oldukları için Dilara’ya ulaşmaya çalışıyorlar. Ancak haber alamıyorlar. İyice paniğe kapıldıklarında ise 40’lı yaşlarında kimliksiz bir kadının ölüm haberini duyuyorlar.

Selma’nın polise çalıştığını anlayan Damir ise harekete geçecektir. Hazal’ın karşısına Demir Yankı kimliği ile çıkar. Damir’e karşı iyi niyetli yaklaşan Hazal, Damir’in tüm hayatını değiştirecektir.

Paramparça 88.Bölüm Özeti ve Fragmanı yayında! Hastanede gergin bekleyiş sürüyor. Peki Dilara kurtulabilecek mi? Her an ölümle burun buruna gelmek üzere olan Dilara, son dakikalarını mı yaşıyor? Damir ise Hazal’a aşık mı oluyor? Ozan ise Alaz’ı yanına alıyor. Bunu öğrenen Harun çılgına dönüyor. Harun Alaz’ı bulabilecek mi?

Paramparça yeni bölümleriyle her pazartesi Star TV’de!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.