Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Paramparça 94.Bölüm Özeti ve Fragmanı – 6 Mart Pazartesi

Paramparça 94.Bölüm Özeti ve Fragmanı – 6 Mart Pazartesi

Paramparça 93.bölümüyle yayınlanacak. Peki yeni bölümde neler olacak? Ozan iyice kontrolden çıkmıştır. Cihan, Ozan’ın silah taşımasını bir türlü engelleyemiyordur. Bu nedenle polise haber verir. Ancak Cihan bu davranışla tamamen kaybetmiştir. Ozan, Harun Erguvan’ın oğlu olduğunu kabul etmiştir.

Ekrem Bey, Dilara’ya dava açması konusunda kendisini cesaretlendiren Rahmi Bey’in Cihan’ın babası olduğunu öğrenir. Cihan’a giderek gerçekleri anlatır. Cihan duyduklarını kabul etmek istemiyordur.

Harun’un ise vasiyeti açıklanmıştır. Dilara ve Cihan Harun’un ERG Şirketler Grubundaki hisselerini sattığını öğrenir. Harun’un hisselerinin satılması değil, hisselerini sattığı isim herkesi çok şaşırtacaktır.

Paramparça 94.bölüm özeti ve fragmanı yayında! Harun’un vasiyeti açıklanmıştır.  Ozan ERG Holding’in yarısının sahibidir. Özkan, Ozan’ın mafyanın ortağı oluşuna çok şaşırmıştır. Cihan ise bu planları bozacaktır. Hazal’ı ise büyük bir sürpriz beklemektedir. Damir’den aldığı evlenme teklifine Hazan ne diyecektir?

Paramparça yeni bölümleriyle her pazartesi Star TV’de!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.