Connect with us

Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Paramparça Dizisi Oyuncuları

Paramparça

Paramparça Dizisi Oyuncuları

Bayram sonrası ikici bir bayram yaşamaya az kaldı. Paramparça 19 Eylül’de 3.sezonuyla ekranlarda. Dizinin konusu, geçen sezon neler olduğu ve Paramparça oyuncuları hakkında ayrıntılı bilgiler ise biraz aşağıda!

Dizinin Konusu

Başarılı bir iş adamı Cihan, karısı Dilara ile sorunlar yaşadığı için çocukları hatırına evliliğini sürdürmektedir. Ancak bir gün kızı Cansu’nun doğum anında hastanede karıştığını ve gerçek kızının başkası olduğunu öğrenir. Gerçek kızı Hazal, kocası hapiste olan ve kazandığı parayla geçimini zar zor sağlayan Gülseren’in yanındadır.

Özlem Yurtsever’in yapımcılığını üstlendiği, senaristliğini Yıldız Tunç’un, yönetmenliğini ise Cevdet Mercan’ın yaptığı Paramparça işte böyle başlamıştı. Cansu ve Hazal bir yandan gerçek ailelerini benimseye çalışırken onların arasında ortaya çıkan çatışmaya, Hazal’ın Cansu’yu kıskanmasına, Cihan ve Gülseren arasında başlayan aşka, Gülseren’in ölümüne ve Dilara’nın Cihan’dan ayrılıp eski sevgilisi Harun’la olan birlikteliğine şahit olmuştuk. Ve böyle böyle 3. sezonu getirdik.

Geçen Sezon Neler Oldu?

Peki 2. sezonda neler olmuştu? Yeni sezonda nasıl değişimler olacaktı? Paramparça oyuncularına eklenen yeni bir isim ya da ayrılan isimler var mıydı? Özellikle son sezonda yaşananlar yeni sezonda Paramparça oyuncularından ayrılan isimlerin olabileceği sorusunu da akıllara getirdi. Kendisine tuzak kurulduğunu fark eden Dilara, Harun’u terk etmiş, Ozan ise Candan’dan intikamını almıştı.  Hazal ise Özgür’ün yanına yerleştiğinde Yeliz’in Özgür’den hamile olduğunu öğrenmiş ve üstüne Özgür tarafından kovulmasıyla öfkelenmiş, Özgür’ü bıçaklamıştı.

Cihan’ın tüm itirazları ise Cansu’nun Deniz’den ayrılmasını sağlamaz. Aksine Cansu Deniz’le evlilik kararı alır. Cihan’ın babası Rahmi Bey ise Cihan’ın ofisinde intihar etmeye kalkışır ancak patlayan silah hedefi şaşırır ve Cihan’ın büyük aşkı Ayşe’yi vurur.

Yeni Sezonda Neler Olacak?

3. sezonda Cihan bir sahil kasabasına yerleşip geçmişiyle yüzleşirken şirketin başına Ozan ve Hazal geçer. Yalıda büyük bir davet düzenleyen Harun ve Dilara’nın beklemedikleri bir misafiri vardır. Dilara’nın kardeşi Asuman. Deniz’le evlenen Cansu’nun hamilelik haberi ise yeni sezonun sürprizlerinden.

Oyuncular

Yeni sezon başlamadan biraz Paramparça oyuncularından özlediğimiz isimlere bir göz gezdirelim:

1.Erkan Petekkaya – Cihan

ERKAN-PETEKKAYA-1-e1419672284513

11 Aralık 1970 tarihinde doğan Erkan Petekkaya, 46 yaşında. 1.89 boyunda olan usta oyuncu, 1999 yılında Aynalı Tahir adlı dizideki rolüyle tanındı. 2010-2012 yılları arasında Öyle Bir Geçer Zaman ki adlı dizide Ali Kaptan adlı karakteri canlandırarak şöhretini arttırdı. Cihan karakteriyle Paramparça oyuncuları arasında yer alan yetenekli oyuncu, 41 yaşında, sağduyulu, dürüst ve başarılı bir iş adamını canlandırmakta. Ozan ve Cansu’nun babası olan Cihan, evliliğini çocukları için bitirmemiş ancak sonrasında yaşanan olaylar onu bir seçim yapmaya zorlamıştır.

2.Ebru Özkan – Dilara

thumbnail_467313

18 Kasım 1978 tarihinde doğan Paramparça dizisi oyuncusu, 38 yaşında ve 1.73 boyunda. Üniversitede tiyatro bölümünde oynayan Ebru Özkan, ekran karşısına ilk kez 28 yaşında Kabuslar Evi: Bir Kış Masalı filmiyle çıktı. Kanal D’de yayınlanan Hanımın Çiftliği dizisiyle asıl şöhretini kazanan güzel oyuncu, yakın zamanda kendisi gibi oyuncu olan Ertan Saban’la evlendi. Dilara karakteriyle de Paramparça oyuncuları arasında yerini alan Ebru Özkan, Cihan’ın eşini canlandırıyor. Güzel ve bakımlı bir kadın olan Dilara, özverili bir anne olmaktan çok herkesin imrenerek baktığı, takdir edilen bir kadın olmaya çalışıyor. Cihan’dan ayrıldıktan sonra eski sevgilisi Harun’la yeniden birlikte olan ve ondan bir çocuk sahibi olan Dilara’nın, yeni sezonda Harun’a geri dönüp dönmeyeceği merak konusu.

3.Alina Boz – Hazal

alina-boz-fotogaleri-10

14 haziran 1988 tarihinde doğan Paramparça dizisi oyuncusu, 18 yaşında ve 1.73 boyunda. 9 yaşından beri tiyatro eğitimi alan güzel oyuncu, Rus kökenli. Soyadı benzerliği nedeniyle Murat Boz’un akrabası olarak düşünülen oyuncunun, Murat Boz’la herhangi bir akrabalığı yok. İlk olarak Cesur Hemşire dizisinde Canan olarak rol alan Alina Boz, Ata Demirer ve Justin Bieber ile Avea reklamlarında rol aldı. Hazal karakteriyle Paramparça oyuncularına dahil olan genç yıldız, babasız büyüyen ve maddi olarak sıkıntı çekmelerine rağmen lükse düşkün bir kızı canlandırmakta. Son sezonda sevgilisi Özgür tarafından aldatılıp terk edilmesini hazmedemeyen Hazal, Özgür’ü bıçaklamıştı. Yeni sezonda ise nelerin değişeceği merak konusu.

4. Leyla Tanlar – Cansu

leyla-tanlar-cansu-paramparca-birolbali-02

13 Kasım 1997 tarihinde doğan Paramparça oyuncusu 19 yaşında ve 1.60 boyunda. Akademi 35,5’dan oyunculuk eğitimleri alan genç yıldızın, Şevval Sam’ın oğlu Tarık Emir Tekin’le olan birlikteliği çok konuşulmaktadır. Cansu karakteriyle Paramparça oyuncuları arasında yer alan Leyla Tanlar, derslerinde ve binicilikte oldukça başarılı, dürüst iyi bir kızı canlandırmakta. En büyük destekçisi de abisi Ozan olan Cansu, son bölümde ondan beklenmeyecek bir hareket yapmış sevgilisi Deniz’le nikah masasına oturmuştur. Bu hareketinin nasıl bir sonuç doğuracağı ise yeni sezonda açıklık kazanacak.

5.Barış Falay – Harun

20151208133827_vlcsnap-2014-08-04-23h40m25s35

9 Nisan 1972 tarihinde doğan Paramparça dizisi oyuncusu, 44 yaşında ve 1.74 boyunda. 2006’dan beri kendisi gibi oyuncu Esra Ronabar’la evli olan Barış Falay, Ankara Üniversitesi Tiyatro bölümünden mezun. Tatlı Hayat, Yarım Elma, Dadı gibi bilinen dizilerde rol alan yetenekli oyuncu, özellikle Aliye ve Medcezir’deki rolleriyle ün kazandı. Harun rolüyle Paramparça oyuncularına 2.sezonda dahil oldu. Dilara’nın eski sevgilisi olan Harun, Dilara’nın hayatına yeniden girmiş ancak Dilara’nın güvenini kaybettiği için terk edilmiştir.

6.Tolga Tekin – Özkan

tolga-tekin_1033706

19 Mart 1973 tarihinde doğan Paramparça dizisi oyuncusu 43 yaşımda ve 1.75 boyunda. Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünden mezun olan oyuncu, 2013 yılından beri Zeynep Koltuk’la evli. Bizim Evin Halleri, Deniz Yıldızı gibi dizilerde rol alan oyuncu, Behzat Ç.  filmleri ve Muhteşem Yüzyıl’da oynadığı Barbaros Hayrettin Paşa rolüyle ün kazandı.  Paramparça oyuncularına Özkan karakteriyle dahil olan oyuncu, Gülseren’in kaçarak evlendiği sorumsuz, çapkın eşini canlandırmakta.

7. Burak Tozkoparan – Ozan

hd-burak-toz-092626DQ

1993 yılında doğan Paramparça dizisi oyuncusu, 23 yaşında ve 1.75 boyunda. Özel bir üniversitede Sinema ve Televizyon okuyan genç oyuncu, Pervane grubunda da baterist. İlk oyunculuk deneyimi olan Paramparça dizisinin oyuncu kadrosuna Ozan karakteriyle dahil olan sanatçı, Cihan ve Dilara’nın oğlunu canlandırmakta. Avukat Candan’la bir ilişkisi olan Ozan, son sezonda Candan’a oyun oynayarak intikam almıştır.

8.Ceyhun Mengirlioğlu – Deniz

hd-paramparc-183534SR

1986 yılında doğan oyuncu, 30 yaşında ve 1.80 boyunda. İlk olarak Adı Mutluluk dizisinde rol alan oyuncu Turizm ve Otelcilik mezunu. Kendisi gibi oyuncu Dilara Aksüyek’le sevgili olan Ceygun Mengirlioğlu, uzun süre mankenlik mesleğine devam etse de Paramparça’yla oyunculuk kariyerine devam etmektedir. Paramparça oyuncuları arasına Deniz karakteriyle dahil olan genç yıldız, Cansu’nun sevgilisi olarak diziye katıldı. Deniz, çevresi tarafından sevilen, yakışıklı, modern, iyi niyetli bir genç olarak karşımıza çıktı.

9. Ahu Yağtu – Candan

ahu-yagtu

11 Temmuz 1978 tarihinde doğan Ahu Yağtu, 38 yaşında ve 1.75 boyunda. 15 yaşında modellik yapmaya başlayarak kariyerinde bir adım atan oyuncu, Biri Bizi Gözetliyor adlı programda sunuculuk yapmış ve Bir Avuç Deniz filminde rol almıştır. Cem Yılmaz’ın eski eşi olan oyuncu, ünlü komedyenden Kemal isimli de bir oğlu vardır. Ahu Yağtu, Paramparça oyuncularına Candan karakteriyle dahil olmuştur.

10. Civan Canova – Rahmi

Civan-Canova

28 Haziran 1955 tarihinde doğan oyuncu, 61 yaşında ve 1.83 boyunda. Annesi Gündüz Sencer babasından boşandıktan sonra Civan Canova 8 yaşındayken Kartal Tibet’le evlenmiştir. Yılmaz Güney’in Arkadaş filminde oyuncu olarak kariyerine başlayan Civan Canova, oyuncu Açelya Akkoyun’la 1998’den 2004’e kadar evli kalmıştır. Birçok tiyatro oyununun yönetmenliğini ve oyunculuğunu üstlenen yetenekli sanatçı, son olarak Fatmagül’ün Suçu Ne? ve Karadayı dizilerinde yer almıştır. Paramparça oyuncuları arasına Cihan’ın babası Rahmi rolüyle dahil olan sanatçı, oğlunun arkasından iş çeviren babalıkta ve iş hayatında başarısız bir adamı canlandırmaktadır. Sezon finalinde intihar etmek isterken yanlışlıkla Ayşe’yi vurmuştur.

11. Hümeyra – Maide

hümeyra

Asıl adı Fatma Hümeyra Akbay olan usta oyuncu 15 Ekim 1947 tarihinde doğmuş. 68 yaşında olan oyuncu, aynı zamanda şarkıcı ve beste yazarı. Babam ve Oğlum filmi ve Avrupa Yakası dizisiyle bilinen sanatçı, Sessiz Gemi şarkısıyla bilinmektedir. Çağan Irmak’ın yönettiği Dedemin İnsanları, Unutursam Fısılda gibi filmlerde de oynayan Hümeyra, en son Kocan Kadar Konuş:Diriliş filminde rol almıştır. Paramparça’nın oyuncuları arasına Harun’un halası Maide karakteriyle dahil olan oyuncu, Harun’la birlik olup Dilara’ya tuzak kuran biridir.

12.Mine Tugay – Asuman

236242

28 Temmuz 1978 tarihinde doğan oyuncu, 38 yaşında ve 1.70 boyunda. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimlerine başlayan sanatçı, Gülbeyaz, Aliye, Benden Baba Olmaz, Behçat Ç. Bir Ankara Polisiyesi dizilerinde yer aldı. Paramparça oyuncularına 3.sezonda dahil olan oyuncunu, Dilara’nın Amerika’dan gelen kız kardeşi Asuman’ı canlandıracak.

Yeni sezonu merak edenler için 3.sezon fragmanını da buraya bırakalım:

 

 

 

"güzeldim de galiba bunu nasıl söylesem: eline sağlık Tanrım Leyla çok güzel olmuş Tanrım eline sağlık dünya da çok güzel olmuş keşke biraz ölmesem."

Yorum İçin Tıklayın!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Paramparça

To Top