Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Pastel Film’den Yeni Dizi: Seni Kimler Aldı

Pastel Film’den Yeni Dizi: Seni Kimler Aldı

Çok yakın zamanda Atv ekranlarında yeni bir dizi seyircilerin karşısına çıkacak. Atv ekranlarında yeni yayınlanmaya başlayacak olan dizi Seni Kimler Aldı. Dizinin başrolünde daha önceki yapımlarından tanıdığımız Duygu Yetiş, Fulya Zenginer, Serhan Yavaş ve Yiğit Kirazcı oynuyor. Bunun yanı sıra dizinin oyuncu kadrosunda da birbirinden önemli isimler yer alıyor. Bu isimler arasında Yıldız Kültür, Ahmet Saraçoğlu, Haldun Boysan, Ülkü Duru, Funda İlhan, İpek Tenolcay, Osman Wöber, Nalan Yavuz ve Ayşe Tunaboylu var.

Yapımcılığını Pastel Film’in üstlendiği ve aslında çok önceden yayınlanmaya başlanmış olması gereken dizinin yaşadığı birtakım aksaklıklar nedeniyle yayın tarihi ertelenmişti. Artık dizi çok yakında Atv ekranlarında yayınlanmaya başlayacak. Dizinin senaryosu Pınar Uysal ve ekibine, yönetmenliği ise Sadullah Şentürk’e ait.

Seni Kimler Aldı Konusu

Zehra, annesi Aynur ile beraber, İstanbul’un zengin ailelerinden Çamay ailesinin görevlisi olarak çalışıyor ve orada yaşıyor. Fakat Zehra aynı zamanda ailenin veliahtı olan Barış’a küçüklüğünden beri aşık. Üstelik Barış da Zehra’ya olan duygularını fark ediyor. Ancak bu aşkın önünde pek çok engel bulunuyor.

Bir gün Aynur’un yıllar önce evlatlık vermiş olduğu fakat herkesin ölü zannettiği Zehra’nın ablası Ceren (Zeynep) de intikam almak için geri dönüyor. Ceren’in intikamı önce ailesine sonra da çevresindeki herkese yöneliyor.

Öte yandan Barış ve Zehra’nın ilişkisini konağın hanımı Cahide kesinlikle onaylamıyor. Üstelik Cahide, Barış’ı amcası olduğunu bildiği ancak gerçekte babası olan Talat’tan da uzaklaştırmak için elinden geleni yapıyor. Barış e Zehra’nın büyük aşkı aslında hem sırların arasında hem de annesi tarafından satıldığını öğrenen Ceren’in intikamının çevresinde savrulup duracak.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.