Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Payitaht Abdülhamid 11. Bölüm Fragmanı – 12 Mayıs Cuma

Payitaht Abdülhamid 11. Bölüm Fragmanı – 12 Mayıs Cuma

Payitaht Abdülhamid dizisinin heyecanla beklenen 11. bölüm fragmanı nihayet izleyiciler ile buluştu. Dizinin yeni bölümünde Gazi Osman Paşa’nın İngiliz keferesinde iş tutmakta olduğuna dair sözler dolaşıyor. Öte yandan “Büyük bir muhalif doğuyor: Osman Paşa” sözleri de bir hayli dikkat çekiyor. Ancak herkesin kafasında Osman Paşa’nın en güvenilir paşalardan biri olduğu ve hükümdara karşı öyle bir tertiple bulunmayacağı düşünceleri dolaşıyor.

Aynı zamanda fragmanın sonunda görüldüğü üzere Osman Paşa, elinde silah ile Sultan Abdülhamid’in odasına giriyor. Acaba yeni bölümde izleyenleri neler bekliyor olacak? Osman Paşa, Sultan Abdülhamid’i öldürmeye teşebbüs edecek mi?

Payitaht Abdülhamid dizisi 11. bölümü ile 12 Mayıs Cuma akşamı saat 20.00’de TRT 1 ekranlarında olacak!

Payitaht Abdülhamid 10. Bölümde Neler Oldu?

Yüzbaşı Celal, hain bir kurşun ile düşman tarafından vurulmuş ve öldürülmüştü. Sonrasında Sultan Abdülhamid bir de Ayasofya tarafından hücuma uğramıştı. Ömer ise Hiram’ın izini sürmeye devam ediyordu. Hiram da planlarını yaparken aynı zamanda şeytan ile iş birliği yapmayı da ihmal etmiyordu. Bu defa hedefindekiler talebeler olmuştu. Öte yandan haremde de Naime, aşkından hastalanarak yatağa düşmüştü.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.