Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Payitaht Abdülhamid 13. Bölüm Fragmanı – 26 Mayıs Cuma

Payitaht Abdülhamid 13. Bölüm Fragmanı – 26 Mayıs Cuma

Payitaht Abdülhamid dizisinin yeni bölümünde çok büyük bir patlama oluyor. Ömer Efendi’nin dışında pek çok şehit veriliyor. Bundan sonra Sultan Abdülhamid çok daha büyük bir mücadele içine giriyor.

Büyük bir beğeni ile izlenen Payitaht Abdülhamid dizisi yine büyük ilgi uyandıracak 13. bölümü ile 26 Mayıs Cuma akşamı TRT 1’de olacak.

Payitaht Abdülhamid 12. Bölümde Neler Oldu?

Dizinin son yayınlanan bölümünde Ermeni halk kışkırtılarak sokaklara dökülmüştü. Çetecilerin asıl hedefi ise Osmanlı Bankası’na saldırmak ve devleti de bölmekti. Fakat Sultan Abdülhamid tüm bu olanların ve arkada dönen dolapların farkındaydı. Bu yüzden de çok önemli bir hamle yapmıştı. Üstelik içeride bulunan hainler insanlar arasındaki karışıklığı fırsat bilerek Payitaht’ın başka devletler tarafından işgal edilmesini umuyorlardı. Hatta karışıklığın başlaması ile beraber yabancı gemiler de Payitaht’a doğru yola çıkmıştı. Saraydaki herkes artık çok fazla endişeliydi. Artık herkes devleti için elinden geleni yapmak durumundaydı. Seniha Sultan ile Bidar Kadın da bu yüzden önemli birilerini saraya davet etmişti. Ömer ise banka baskını yüzünden biraz daha öfkelenmişti.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.