Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Payitaht Abdülhamid 7.Bölüm Fragmanı – 7 Nisan Cuma

Payitaht Abdülhamid 7.Bölüm Fragmanı – 7 Nisan Cuma

Payitaht Abdülhamid dizisinin nefes kesen bölümünün ardından yeni bölümü olan 7. bölümü de heyecanla bekleniyor. Payitaht Aldülhamid 7. bölüm fragmanı nihayet yayınlandı. Fragmanda yeni bölümle ilgili şok eden önemli ipuçları bulunuyor. Sara’nın Melike’nin odasında olduğunu gören Sultan Abdülhamid’in ne yapacağı merak konusu. Yeni bölüm fragmanındaki silahlı kapışma sahnesi de izleyenleri bir hayli şaşırtacak gibi görünüyor.

Payitaht Abdülhamid 6. Bölümde Neler Oldu?

Son bölümde patlayan trenin gürültüsü adeta bütün Payitaht’ta yankılandı. Yani düşman arzuladığına ulaştı. Sultan Abdülhamid’in düşmanlara karşı savaşına devam ediyor. Sırada Filistin cephesi vardı. Bir yandan Theodor Herzl de büyük oyunu oynamak için hazırlandı. Hatta onun Filistin’de kurguladıkları dünyaya yayılıp Yahudiler için de yeni bir devlet imkanı sağlayacaktı. Ancak kimsenin hesaba katmamış olduğu şey Sultan Abdülhamid’in ileri görüşlü biri olduğuydu. Ömer ile Hiram’ın aralarındaki düşmanlık da gittikçe arttı.

Hiram bu sırada hem anarşi çıkarmaya çalışmış hem de Ömer’den intikam almak adına planlar kurmuştu. Ömer bu savaştan galip çıkmak zorunda kalmıştı. Öte yandan Sara da saraydan çıkmak için uğraşıyordu.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.