Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Payitaht Abdülhamid 8. Bölüm Fragmanı – 21 Nisan Cuma

Payitaht Abdülhamid 8. Bölüm Fragmanı – 21 Nisan Cuma

Tarihimize oldukça önemli bir şekilde ışık tutan Osmanlı dizisi Payitaht Abdülhamid yine nefes kesici bir 7. bölüm ile ekranlara geldi. 7. bölümün ardından herkes yeni bölüm olan 8. bölümü beklemeye başladı. Neyse ki Payitaht Abdülhamid dizisinin 8. bölüm fragmanı da yayınlandı.

Dizinin yeni bölüm fragmanına “Mahmud Paşa, Osmanlı’nın yeni kralı oluyor!” sözleri damga vuruyor!

Payitaht Abdülhamid dizisi yeni bölümü olan 8. bölümü ile 21 Nisan Cuma akşamı TRT 1 ekranlarında izleyicilerle buluşuyor!

Payitaht Abdülhamid 7. Bölümde Neler Oldu?

Dizinin son bölümünde Sultan Abdülhamid düşman oyunlarına karşılık bir hamle yapmıştı. Sultan saraya sızmış olan yılanın karşısına dikilirken bir yandan da Celal ve Kemalettin Filistin’de İngilizlerle mücadele ediyordu. Ömer ise annesini kaçırmış olan Hiram’dan hem öç almak istiyordu hem de onun yapabileceklerinden bir hayli çekiniyordu.

Öte yandan Harem’deki gerginliği gidermek adına Rahime Perestu Valide Sultan ani bir şekilde saraya gelmişti. Bu durum saraydaki herkeste büyük bir tedirginliğe yol açmıştı. Hareme Valide Sultan’ın gelmesi herkesin yeniden silkelenmesi için oldukça önemli bir hareket olmuştu.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.