Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Payitaht Abdülhamid Neden Yayınlanmadı? – 14 Nisan Cuma

Payitaht Abdülhamid Neden Yayınlanmadı? – 14 Nisan Cuma

Payitaht Abdülhamid izleyenleri 14 Nisan Cuma akşamı dizinin 8. bölümünün ekranlara gelmesini bekliyordu. Ancak dizinin tam saatinde ekran başına geçen izleyiciler TRT 1 ekranlarında dizilerini göremediler. Bir süre sosyal medyada dizinin geç başlayacağına dair iddialar dolaştı ancak gerçek sonrasında anlaşıldı.

Yetkililer tarafından yapılan açıklamaya göre Payitaht Abdülhamid dizisinin yeni bölümü Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın özel programı dolayısıyla içinde bulunduğumuz bu hafta yayınlanmayacaktı.

Bu durumdan dolayı dizinin takipçileri Payitaht Abdülhamid dizisinin 8. bölümünü ancak 21 Nisan Cuma akşamı saat 20.00’de TRT 1 ekranlarında izleyebilecekler.

Payitaht Albdülhamid Yeni Bölümde Neler Olacak?

Payitaht Abdülhamid dizisinin yeni bölümü olan 8. bölümünde Osmanlı üzerinde hakimiyet kurmak isteyenler planlarını yeniden devam ettiriyorlar. Yeni bölümde Osmanlı Devleti’nin üstündeki en büyük ve yeni sorun, Herzl’in Ermeniler ile olan işbirliği. Ancak Sultan Abdülhamid tüm sorunların üstesinden gelmek için mücadele ediyor. Sutan Abdülhamid bir ajanı İngilizlere karşı kullanma hazırlığında. Öte yanda Valide Sultan saraya geldikten sonra Bidar Kadın ile Seniha Sultan arasındaki gerilim de bir hayli artıyor ve savaş büyüyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.