Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Pelin Akil ve Anıl Altan Çember ile Geliyor!

13.12.2016
Pelin Akil ve Anıl Altan Çember ile Geliyor!

Polisiye severler için yeni bir dizi çok yakında ekranlarda olacak! Her hafta farklı konulara değinen senaryosuyla Çember, kadrosunu yavaş yavaş tamamlayarak seyircisiyle buluşmaya hazırlanıyor. Suskunlar ve Seksenler dizileriyle hatırladığımız Pelin Akil ve Kaderimin Yazıldığı Gün diziyle bilinen Anıl Altan’da Çember’in kadrosunda yer alacak.

cember

Abdullah Oğuz’un hem yapımcılığını hem de yönetmenliğini üstlendiği Çember’in başrollerinde ise 3 ay önce evlenen Pelin Akil ve Anıl Altan birlikte yer alacak. Dizide iki sevgiliyi canlandıracak olan genç çift arkadaşlıkları aşka dönüşen iki polis memuru olarak karşımıza çıkacak. Seksenler dizisindeki Ergun Plak rolüyle akıllarımıza kazınan Serhat Kılıç ve Diriliş Ertuğrul’da Baycu Noyan karakterini canlandıran Barış Bağcı’nın da kadrosunda olduğu söylenen Çember şimdiden oyuncu kadrosuyla bile heyecanlandırmaya başladı.

Çember dizisinde konuk oyuncu olarak Belçim Bilgin ve Sedef Avcı’nın yer alacağı öğrenilen Çember çok yakında seyircisiyle buluşacak!

Gelişmeler için takipte kalın!

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.