Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Poyraz Karayel 75.Bölüm Özeti ve Fragmanı – 11 Ocak Çarşamba

Poyraz Karayel 75.Bölüm Özeti ve Fragmanı – 11 Ocak Çarşamba

Poyraz Karayel Son Bölümde Neler Oldu?

Poyraz Karayel 74.bölümüyle yayınlandı. Peki yeni bölümde neler yaşandı? Girişim’in liderinin Nevra olduğu ortaya çıkmıştır. Poyraz görevinden ayrılıp Ayşegül ve Sinan’la yeni bir hayat kurma düşüncesindedir. Ancak Çınar, Hikmet sandığı Poyraz’la Ayşegül’ün bir araya gelmesini kaldıramamıştır. Nevra’dan da gaz alarak Ayşegül’ü büyük bir tehlikenin ortasına atacaktır. İsa ise Taşkafa ile ilgili gerçekleri öğrendiğinde çok sinirlenir ve Poyraz bile İsa’yı sakinleştirmeyi başaramaz. İsa geri dönüşü olmayacak bir hata yapacaktır.

Poyraz Karayel 75.Bölüm Özeti

Poyraz Karayel 75.Bölüm Özeti ve Fragmanı ise yayında! Poyraz, Çınar’ın planıyla ölümle burun buruna gelmiştir. Çınar, Poyraz’ın kimliğini biliyordur. Poyraz ise Çınar ve Nevra’nın karşısına çıkar. Kozlarını paylaşma zamanı gelmiştir. Çınar’ın ise Poyraz’ı kolay kolay rahat bırakmaya niyeti yoktur. Poyraz’ın sevdiği herkese zarar vermek ve intikam almak istiyordur.

Taşkafa ise kendisini bıçaklayan İsa’yı affetmek istiyordur fakat bir görgü tanıtığı her şeyi mahveder. Bahriler ise o ifadeyi geri almak için ellerinden geleni yapar. Fakat bu durum tahmin ettiklerinden zor olur. Bu macerada da sürpriz bir isimle karşılaşacaklardır.

Poyraz ise olumsuzlukları bir kenara bırakıp yeni bir hayata başlama isteğindedir. Hiç beklemediği misafir ise evlerine ve hayatlarının ortasına bir darbe vuracaktır.

Poyraz Karayel yeni bölümleriyle çarşamba akşamları Kanal D’de!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.