Connect with us

Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Poyraz Karayel 76.Bölüm Özeti ve Fragmanı – 18 Ocak Çarşamba

Dizi Fragmanları

Poyraz Karayel 76.Bölüm Özeti ve Fragmanı – 18 Ocak Çarşamba

Poyraz Karayel Son Bölümde Neler Oldu?

Poyraz Karayel 75.bölümüyle yayınlanacak. Peki son bölümde neler olacak? Çınar’ın kurduğu tuzakla ölümle burun buruna gelen Poyraz, Bülent’i yakalar. Bülent’i yakaladıktan sonra ise Çınar ve Nevra ile yüzleşir. Yeni bir hayata başlamak isteyen Poyraz’ın kimliği Çınar tarafından öğrenilmiştir. Çınar, intikamını Poyraz’ın sevdiği insanlar üzerinden almaya çalışır.

Taşkafa ise İsa’yı affetmiş ve İsa tarafından bıçaklandığını polise bildirmemiştir. Ancak olaya şahit olan bir kişinin itirafı İsa’yı büyük bir tehlikeye sokar. Bahriler olaya şahit olan kişinin ifadesini geri aldırmaya çalışır ancak bu sandıkları kadar kolay olmayacaktır. Bu macerada yollar sürpriz bir isimle de kesişecektir.

Poyraz Karayel 76.Bölüm Özeti

Poyraz Karayel 76.bölüm özeti ve fragmanı yayında! Ayşegül ve Poyraz evlerinin kapısını Eda’ya açmıştır. Eda ise kızını kurtarabilmek için Nevra’nın planını gerçekleştirmek zorundadır. Eda, Poyraz’ı tavlamak için harekete geçerken Nevra’nın planını gerçekleştirmek isteyen Mümtaz’ın ise Poyraz’ın yardımına ihtiyacı vardır. Nevra ve Çınar’ın kurbanı olan Meltem’in durumu ise gittikçe kötüleşir. Zülfikar’ın endişelerini haklı çıkartan Meltem, herkesi şok edecek bir karar verecektir. Seri katil ise Orhan Solmaz’ı sonunda bulmuştur. Taş Kafa için tehlikeli bir geri sayım başlar. Ayşegül ve Poyraz’ın aşkı ise Nevra’nın planı nedeniyle büyük bir sınav verecektir.

Poyraz Karayel 76.Bölüm Galerisi

Poyraz Karayel yeni bölümleriyle çarşamba akşamları Kanal D’de!

"güzeldim de galiba bunu nasıl söylesem: eline sağlık Tanrım Leyla çok güzel olmuş Tanrım eline sağlık dünya da çok güzel olmuş keşke biraz ölmesem."

Yorum İçin Tıklayın!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dizi Fragmanları

To Top