Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Rekor Kırdı Ama Kafası Hala Karışık! Müge Anlı Bir Günde Ulaştığı Bir Milyon Takipçiden Çok Şey Bekliyor

15.04.2021
Rekor Kırdı Ama Kafası Hala Karışık! Müge Anlı Bir Günde Ulaştığı Bir Milyon Takipçiden Çok Şey Bekliyor

Bir günde bir milyon Instagram takipçisine ulaşan Müge Anlı, sosyal medyayı henüz kavrayamadı. Takipçilerini uyarıyoruz, size bazı görevler verebilir!

Müge Anlı

Müge Anlı, kendi adını markalaştırabilmiş nadir sunuculardan biri. O kadar başarılı oldu ki, sunucu değil fahri polis muamelesi görüyor! Üstelik, mesleğe magazin sunarak başlamıştı. 2008’de başlayan “Tatlı Sert”, kayıpları bulma üstünden gidince olağanüstü bir izleyici kitlesine ulaştı. Müge Anlı işini o kadar tutkuyla yaptı ki, vakaları daha iyi anlamak için hukuk alanında yüksek lisans yapmaya başladı. Hal böyle olunca, benzer bir başarı arayışı içine giren kanallar buna benzeyen pek çok program yapmaya başladı. Ancak onlar bile “Müge Anlı programı” olarak anılıyor!

İlk Gününde Rekor Kırdı

Onca başarıya rağmen, Müge Anlı özel hayatını mümkün olduğunca gözlerden uzak tuttu. Sadece işiyle anılması da onun markasına çok büyük bir katkı yaptı. Ancak sosyal medya çağında bu kadar görünmez olması da artık tuhaf kaçtı. O da böyle düşünmüş olacak ki, son günlerde dijital platformlar için hazırlıklar yapmaya başladı. En bombası, Exxen’de hüsran yaşayan Acun Ilıcalı, Müge Anlı’ya platform için bir belgesel yapma teklifi sundu. Bu haberlerin ardından da Müge Anlı’dan ilk sosyal medya hamlesi geldi!

Dün kendine Instagram hesabı açan Müge Anlı, bir günde bir milyon takipçi sayısına ulaşarak rekor kırdı. Sevinçle birbiri ardına story paylaşmaya başladı. Ama programda söyledikleri biraz kafasının karıştığını gösteriyordu!

Müge Anlı Göreve Çağırdı

Müge Anlı

Müge Anlı, Instagram’daki takipçi sayısını görünce mutluluktan uçtu. Bunu da programında sık sık vurguladı. Ama takipçilerinden beklentileri biraz yüksek. Pandemi sonrası onları göreve çağırıyor!

Pandemi olmasaydı o bir milyon kişiyle çok şey yapardık. ‘Yürüyün şurayı boyayalım, şurayı tamir edelim’ derdim. Pandemi sonrası bu topluluk yayın sonrasında da iyi işlere imza atacağımız bir grup olacak” diyen Müge Anlı, takipçilerine çok güveniyor.

Haluk Levent

Belli ki, sosyal medya dinamiklerini anlamak için biraz vakte ihtiyacı var. Bir Ahbap Platformu kolay kolay çıkmıyor! Haluk Levent’in kurduğu Ahbap Platformu da sosyal medya üzerinden örgütlenmiş ve kısa sürede herkesin zor zamanında kapısını çaldığı bir derneğe dönüşmüştü.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.